stránky Tělocvičné jednoty Sokol Pouchov
foto

Přijďte mezi nás do Sokola!

Chystáme nový rozvrh na školní rok 2023/24. Věříme, že si své cvičení vybere každý.

Máte doma ratolest ve věku 2-4 let a máte chuť s ní pravidelně rozvíjet základy pohybové gramotnosti? Pak se přihlaste do cvičení rodičů a dětí - cvičíme každý čtvrtek od 17.00-18.00 hod.. Cvičení Rodičů a dětí, cvičení Předškoláků a sokolské gymnastiky hlásí naplněnou kapacitu, proto již další zájemce v tuto chvíli nepřijímáme. Pro trochu starší 4-6 leté děti nabízíme každé pondělí od 17.00-18.00 hod. cvičení předškoláků či možnost začít chodit do oddílu moderní gymnastiky. Pohybové hry jsou určeny pro školáky z 1.-4. třídy a cvičíme každé pondělí od 18.00-19.00 hod.

Starší školou povinné děti se mohou v naší jednotě rozhodnout pro oddíl softballu či volejbalu.

Pro dospělé – a to nejen pro ženy - nabízíme cvičení Pilates, zdravotní cvičení s prvky jógy, SM systém dr. Smíška pro odstranění bolesti zad, cvičení s využitím velkých míčů a bodystyling.

Jste ještě starší, a hledáte místo, kde si budete moci zacvičit? Dvakrát týdně si můžete protáhnout svá těla při zdravotním cvičení pro seniory a speciálním cvičení pro méně pohyblivé na židlích.


V rámci projektu

Nabídka příspěvku na dětské aktivity
ve kterém lze získat příspěvky na sportovní činnost dětí, nabízíme aktivity ve všech našich oddílech mládeže.


Partneři

podrobnosti o našich partnerech

počítadlo

Vítězství našich žen v Královéhradeckém poháru 2023 ... (10.4.2023)

foto k článkuHistorického úspěchu dosáhlo naše volejbalové družstvo žen v Královéhradeckém poháru, zimní soutěži pro krajská a okresní družstva. Ve dvoukolové soutěži obsadily naše ženy nejprve těsné druhé místo, ve finálovém kole ale už nezaváhaly a v celkovém součtu tuto soutěž po dvaadvaceti letech vyhrály! »»

Jarní turnaj pro nejmladší volejbalistky ... (15.3.2023)

foto k článkuV neděli 12.3. se v hale Slavie uskutečnil tradiční turnaj v minivolejbalu a šestkovém volejbalu mladších žákyň. Na tento turnaj jsme vyslali početnou skupinu děvčat a měli jsme zástupce v každé kategorii. »»

Valentýnský turnaj 2023 ve volejbalu žákyň ... (19.2.2023)

foto k článkuV neděli 19. února jsme v domácím prostředí pořádali 19. ročník Valentýnského turnaje pro kategorie mladších a starších žákyň. Naše mladší žákyně skončily na turnaji na třetím místě, družstvo starších žákyň celý turnaj vyhrálo! »»

Pokračování okresního přeboru minivolejbalu ... (8.2.2023)

foto k článkuV neděli 5.2. pokračovala okresní soutěž pro nejmenší volejbalistky. Do domácí haly jsme tentokráte zavítali jako hosté, turnaj totiž pořádal oddíl Slavia Hradec Králové. »»

Povedený turnaj mladých volejbalistek ... (31.1.2023)

foto k článkuV neděli 29. ledna jsme v domácí hale na Pouchově pořádali další kolo Krajského přeboru v modrém minivolejbalu. Naše děvčata navázala na dobré výkony z minulých turnajů a vybojovala druhé místo. V celkové tabulce této fáze soutěže pak sobotní výsledky znamenaly dokonce místo první! »»

XHTML 1.0 , CSS |  © MMII-MMXXIII mk