stránky Tělocvičné jednoty Sokol Pouchov
foto

Přijďte mezi nás do Sokola!

Chystáme nový rozvrh na školní rok 2023/24. Věříme, že si své cvičení vybere každý.

Máte doma ratolest ve věku 2-4 let a máte chuť s ní pravidelně rozvíjet základy pohybové gramotnosti? Pak se přihlaste do cvičení rodičů a dětí - cvičíme každý čtvrtek od 17.00-18.00 hod.. Cvičení Rodičů a dětí, cvičení Předškoláků a sokolské gymnastiky hlásí naplněnou kapacitu, proto již další zájemce v tuto chvíli nepřijímáme. Pro trochu starší 4-6 leté děti nabízíme každé pondělí od 17.00-18.00 hod. cvičení předškoláků či možnost začít chodit do oddílu moderní gymnastiky. Pohybové hry jsou určeny pro školáky z 1.-4. třídy a cvičíme každé pondělí od 18.00-19.00 hod.

Starší školou povinné děti se mohou v naší jednotě rozhodnout pro oddíl softballu či volejbalu.

Pro dospělé – a to nejen pro ženy - nabízíme cvičení Pilates, zdravotní cvičení s prvky jógy, SM systém dr. Smíška pro odstranění bolesti zad, cvičení s využitím velkých míčů a bodystyling.

Jste ještě starší, a hledáte místo, kde si budete moci zacvičit? Dvakrát týdně si můžete protáhnout svá těla při zdravotním cvičení pro seniory a speciálním cvičení pro méně pohyblivé na židlích.


V rámci projektu

Nabídka příspěvku na dětské aktivity
ve kterém lze získat příspěvky na sportovní činnost dětí, nabízíme aktivity ve všech našich oddílech mládeže.


Partneři

podrobnosti o našich partnerech

počítadlo

Jarní turnaj pro nejmladší volejbalistky

Oranžový minivolejbal
Za oranžové družstvo „Špunti“ hrály už zkušenější hráčky Káťa, Terezka a Anežka a až ve finále je porazili kluci z Nechanic. Vybojovaly si krásné 2.místo. Druhé oranžové družstvo „Cácorky“ měly premiéru. Anička a Johanka získávaly zkušenosti a s každým zápasem se zlepšovaly. Ve skupině o pořadí už vyhrávaly a konečné 13. místo z 17 družstev je pro ně úspěch a motivace pro budoucí turnaje.

Modrý minivolejbal
V modrém minivolejbalu zkušenější družstvo „Pandy“ Eliška M., Apolenka a Gábina začaly opatrně a jejich prohry byly těsné. Postupně přidaly na bojovnosti a ve finále obsadily pěkné 8.místo ze 17 družstev.
Druhé méně zkušené modré družstvo „Pony“ Eliška G., Ema, Sára, Kája se v prvních zápasech teprve sehrávaly a nedařilo se podání. Ve finále však díky zlepšenému podání už nad družstvy vítězily a umístily se na 14. místě ze 17 družstev.

Šestkový volejbal mladších žákyň
Po ne úplně povedeném vánočním turnaji bylo otázkou, jak se bude našemu týmu dařit tentokrát. Holky ale udělaly za poslední dva měsíce velký pokrok a tento turnaj se jim podařil. V prvním zápase proti pozdějším celkovým vítězkám ze Slavie jsme dokonce získali jeden set (výsledek 1:1), ve druhém zápasu proti Žďáru to dokonce mohly být sety dva (nakonec opět 1:1), ve třetím zápase se nám dařilo trochu méně, ale zase to nebylo úplně špatné (1:1 s Týništěm), a do posledního jsme tak šli se šancí bojovat o medaile. Družstvo Hronova ale ukázalo více zkušeností, a i přes naši dobrou hru jsme odešli poraženi 0:2.
Celkové čtvrté místo, když jsme o třetí přišli pouze vinou horších míčů, holky asi úplně nepotěšilo, předvedená hra ale potěšila trenéra, a to je hlavní :-)

(dč)+(mk)

Odkaz na fotky: volejbal-pouchov.rajce.cz/Jarni_turnaj_na_Slavii_-_12.3.2023/

XHTML 1.0 , CSS |  © MMII-MMXXIII mk