Vítězství našich žen v Královéhradeckém poháru 2023

Historického úspěchu dosáhlo naše volejbalové družstvo žen v Královéhradeckém poháru, zimní soutěži pro krajská a okresní družstva. Ve dvoukolové soutěži obsadily naše ženy nejprve těsné druhé místo, ve finálovém kole ale už nezaváhaly a v celkovém součtu tuto soutěž po dvaadvaceti letech vyhrály!

1.kolo /28. ledna 2023/
Hrálo se na dva hrané sety - naše výsledky: - DTJ HK 0:2, – Dvůr Králové 1:1, – Kvasiny 2:0, – VK HK B 2:0

2. kolo - finálové /18. března 2023/
Naše výsledky: – Kvasiny 2:0, – DTJ 2:0 a Dvůr Králové 2:0

Nejlepší smečařskou byla vyhlášena naše Emilia Drňáková.

První dvě družstva (Pouchov, DTJ) postupují do společného finále s Pardubickým krajským volejbalovým svazem, hraje se u nás v tělocvičně na Pouchově v neděli 16.4.

foto poháru