stránky Tělocvičné jednoty Sokol Pouchov

Přijďte mezi nás do Sokola!

Máte doma ratolest ve věku 2-4 let a máte chuť s ní pravidelně rozvíjet základy pohybové gramotnosti? Pak se přihlaste do cvičení rodičů a dětí - cvičíme každé pondělí od 17.00-18.00 hod.. Cvičení R+D je již plně obsazené a nové členy nepřijímá. Pro trochu starší 4-6 leté nabízíme každý čtvrtek od 17.00-18.00 hod. cvičení předškoláků či možnost začít chodit do oddílu moderní gymnastiky. Pohybové hry jsou určeny pro školáky z 1.-4. třídy a cvičíme každé pondělí od 18.00-19.00 hod.

Starší děti se pak mohou v naší jednotě rozhodnout pro oddíl softballu či volejbalu.

Pro dospělé – a to nejen pro ženy - nabízíme cvičení Pilates, zdravotní cvičení s prvky jógy, SM systém dr. Smíška pro odstranění bolesti zad, cvičení s využitím velkých míčů a bodystyling.

Jste ještě starší, a hledáte místo, kde si budete moci zacvičit? Dvakrát týdně si můžete protáhnout svá těla při zdravotním cvičení pro seniory a speciálním cvičení pro méně pohyblivé na židlích.


Partneři

podrobnosti o našich partnerech

počítadlo
loga partnerů
loga partnerů         loga partnerů        loga partnerů
 
loga partnerů  
 
Město Hradec Králové podporuje naše aktivity prostřednictvím grantů na sportovní akce, podporu vrcholového a výkonnostního sportu, sportovní činnost mládeže, pronájem sportovišť a údržbu.
 
 

loga partnerů  
 
Národní sportovní agentura podporuje sportovní činnost mládeže v naší jednotě prostřednictvím programu Můj klub.
 
 

loga partnerů  
 
Vodovody a kanalizace Hradec Králové, a. s., poskytla dar na pořízení tréninkového a zápasového vybavení a zajištění sportovní činnosti našich týmů.
 
 

logo partnera  
 
Sportovní oblečení španělské značky JOMA pro volejbalový oddíl dodává firma Joy Sports.
 
 

XHTML 1.0 , CSS |  © MMII-MMXXIII mk