stránky Tělocvičné jednoty Sokol Pouchov
foto

Přijďte mezi nás do Sokola!

Chystáme nový rozvrh na školní rok 2023/24. Věříme, že si své cvičení vybere každý.

Máte doma ratolest ve věku 2-4 let a máte chuť s ní pravidelně rozvíjet základy pohybové gramotnosti? Pak se přihlaste do cvičení rodičů a dětí - cvičíme každý čtvrtek od 17.00-18.00 hod.. Cvičení Rodičů a dětí, cvičení Předškoláků a sokolské gymnastiky hlásí naplněnou kapacitu, proto již další zájemce v tuto chvíli nepřijímáme. Pro trochu starší 4-6 leté děti nabízíme každé pondělí od 17.00-18.00 hod. cvičení předškoláků či možnost začít chodit do oddílu moderní gymnastiky. Pohybové hry jsou určeny pro školáky z 1.-4. třídy a cvičíme každé pondělí od 18.00-19.00 hod.

Starší školou povinné děti se mohou v naší jednotě rozhodnout pro oddíl softballu či volejbalu.

Pro dospělé – a to nejen pro ženy - nabízíme cvičení Pilates, zdravotní cvičení s prvky jógy, SM systém dr. Smíška pro odstranění bolesti zad, cvičení s využitím velkých míčů a bodystyling.

Jste ještě starší, a hledáte místo, kde si budete moci zacvičit? Dvakrát týdně si můžete protáhnout svá těla při zdravotním cvičení pro seniory a speciálním cvičení pro méně pohyblivé na židlích.


V rámci projektu

Nabídka příspěvku na dětské aktivity
ve kterém lze získat příspěvky na sportovní činnost dětí, nabízíme aktivity ve všech našich oddílech mládeže.


Partneři

podrobnosti o našich partnerech

počítadlo

Finálové kolo Okresního přeboru v minivolejbalu ... (9.5.2023)

foto k článkuV neděli 6.5. jsme pořádali finálové kolo letošního ročníku okresního přeboru v minivolejbalu. Hrálo se ve dvou kategoriích (červený a modrý) a náš oddíl získal dohromady tři medaile! »»

Jarní turnaj mládeže ve Kvasinách 29.-30.4.2023 ... (3.5.2023)

foto k článkuO minulém víkendu se vydala početná skupina našich volejbalistek na tradiční první venkovní turnaj do Kvasin. V sobotu se hrál šestkový volejbal, neděle potom patřila minivolejbalu. »»

První turnaj U11 ... (2.5.2023)

foto k článkuNaši nejmladší hráči a hráčky softballu se zúčastnili prvního turnaje ve své kategorii. Zavítali jsme do Prahy a utkali jsme se Chocní, Kostelcem, Pardubicemi a domácími Eagles. »»

4. ročník softballového turnaje Hradecký Sokol ... (24.4.2023)

foto k článkuO víkendu 22.-23.4.2023 se u nás v Hradci uskutečnil již tradičního softballový turnaj Hradecký Sokol. V našem týmu nastoupili i ti nejmladší Sokolíci a zaslouží si všichni velký obdiv, jak se vypořádali se svým vůbec prvním turnajem v životě. »»

Kadetky vstoupily do softballové sezóny prvním místem ... (17.4.2023)

foto k článkuO víkendu 15.-16.4.2023 se konal v Pardubicích první letošní turnaj softballové ligy kadetek. Naše hráčky hrály skvěle. Postupně se utkaly s Pardubicemi, Havlíčkovým Brodem a Trutnovem. Ve finále se utkaly opět s Trutnovem a po vítězství 9:2 slaví 1. místo! »»

XHTML 1.0 , CSS |  © MMII-MMXXIII mk