stránky Tělocvičné jednoty Sokol Pouchov
foto

Přijďte mezi nás do Sokola!

Chystáme nový rozvrh na školní rok 2024/25. Věříme, že si své cvičení vybere každý.

Cvičení Rodičů a dětí, cvičení Předškoláků a sokolské gymnastiky hlásí naplněnou kapacitu, proto již další zájemce v tuto chvíli nepřijímáme. Máte doma ratolest ve věku 2-4 let a máte chuť s ní pravidelně rozvíjet základy pohybové gramotnosti? Pak se přihlaste do cvičení rodičů a dětí - cvičíme každý čtvrtek od 17.00-18.00 hod.. Pro trochu starší 4-6 leté děti nabízíme každé pondělí od 17.00-18.00 hod. cvičení předškoláků či možnost začít chodit do oddílu moderní gymnastiky. Pohybové hry jsou určeny pro školáky z 1.-4. třídy a cvičíme každé pondělí od 18.00-19.00 hod.

Starší školou povinné děti se mohou v naší jednotě rozhodnout pro oddíl softballu či volejbalu.

Pro dospělé – a to nejen pro ženy - nabízíme cvičení Pilates, zdravotní cvičení s prvky jógy, SM systém dr. Smíška pro odstranění bolesti zad, cvičení s využitím velkých míčů a bodystyling.

Jste ještě starší, a hledáte místo, kde si budete moci zacvičit? Dvakrát týdně si můžete protáhnout svá těla při zdravotním cvičení pro seniory a speciálním cvičení pro méně pohyblivé na židlích.


V rámci projektu

Nabídka příspěvku na dětské aktivity
ve kterém lze získat příspěvky na sportovní činnost dětí, nabízíme aktivity ve všech našich oddílech mládeže.


Partneři

podrobnosti o našich partnerech

počítadlo

Pokračování okresního přeboru minivolejbalu

Vše se odehrávalo na jednom hřišti, proto přišla nejdříve na řadu kategorie červeného minivolejbalu, kde máme přihlášena dvě družstva.
Červené A družstvo : Anička a Denisa – první turnaj, dařilo se podání prsty. Hra v poli a vzájemné nahrávky se zlepšily až v posledních zápasech. Obě zaslouží pochvalu za snahu.
Červené B družstvo : Ema a Sára. Holky měly dobré a umísťované podání, dobrý pohyb na hřišti a fungovala mezi nimi dobrá souhra. Podařil se jim pěkný výsledek.

Po červeném mini přišla na řadu kategorie modrého minivolejbalu, kde nám startují také dvě družstva.
Modré A - Dia, Sofča, Bětka - pomalejší rozehrávání v zápase proti Třebši, výhra v derbi proti B-družstvu, a nakonec nejlepší výkon proti suverénním klukům ze Slavie. Holky zkoušely i podání vrchem, a celkově se hodně zlepšily od posledního turnaje.
Modré B družstvo : Kája, Apolenka, Eliška, Gábina, Majda už mají zkušenosti z tréninků a minulých turnajů. I když se holky snažily, málo mluvily mezi sebou a chyběla jim souhra.

Další hráčky Aneta a Adélka, nově přihlášené. Byly na turnaji poprvé a v rychlosti se učily pravidla, postavení hráček v poli a jak se modrý mini hraje. Byla vidět obrovská snaha.

(dc+mk)

Odkaz na fotky: volejbal-pouchov.rajce.cz/OP_minivolejbalu_5.2.2023/

XHTML 1.0 , CSS |  © MMII-MMXXIII mk