stránky Tělocvičné jednoty Sokol Pouchov

V rámci projektu

Nabídka příspěvku na dětské aktivity
ve kterém lze získat příspěvky na sportovní činnost dětí nabízíme aktivity ve všech našich oddílech mládeže.


Přijďte mezi nás do Sokola!

Chystáme nový rozvrh na školní rok 2023/24. Věříme, že si své cvičení vybere každý.

Máte doma ratolest ve věku 2-4 let a máte chuť s ní pravidelně rozvíjet základy pohybové gramotnosti? Pak se přihlaste do cvičení rodičů a dětí - cvičíme každý čtvrtek od 17.00-18.00 hod.. Cvičení Rodičů a dětí hlásí naplněnou kapacitu, proto již další zájemce nepřijímáme. Pro trochu starší 4-6 leté děti nabízíme každé pondělí od 17.00-18.00 hod. cvičení předškoláků či možnost začít chodit do oddílu moderní gymnastiky. Pohybové hry jsou určeny pro školáky z 1.-4. třídy a cvičíme každé pondělí od 18.00-19.00 hod.

Starší děti se pak mohou v naší jednotě rozhodnout pro oddíl softballu či volejbalu.

Pro dospělé – a to nejen pro ženy - nabízíme cvičení Pilates, zdravotní cvičení s prvky jógy, SM systém dr. Smíška pro odstranění bolesti zad, cvičení s využitím velkých míčů a bodystyling.

Jste ještě starší, a hledáte místo, kde si budete moci zacvičit? Dvakrát týdně si můžete protáhnout svá těla při zdravotním cvičení pro seniory a speciálním cvičení pro méně pohyblivé na židlích.


Partneři

podrobnosti o našich partnerech

počítadlo

Pokračování okresního přeboru minivolejbalu

Vše se odehrávalo na jednom hřišti, proto přišla nejdříve na řadu kategorie červeného minivolejbalu, kde máme přihlášena dvě družstva.
Červené A družstvo : Anička a Denisa – první turnaj, dařilo se podání prsty. Hra v poli a vzájemné nahrávky se zlepšily až v posledních zápasech. Obě zaslouží pochvalu za snahu.
Červené B družstvo : Ema a Sára. Holky měly dobré a umísťované podání, dobrý pohyb na hřišti a fungovala mezi nimi dobrá souhra. Podařil se jim pěkný výsledek.

Po červeném mini přišla na řadu kategorie modrého minivolejbalu, kde nám startují také dvě družstva.
Modré A - Dia, Sofča, Bětka - pomalejší rozehrávání v zápase proti Třebši, výhra v derbi proti B-družstvu, a nakonec nejlepší výkon proti suverénním klukům ze Slavie. Holky zkoušely i podání vrchem, a celkově se hodně zlepšily od posledního turnaje.
Modré B družstvo : Kája, Apolenka, Eliška, Gábina, Majda už mají zkušenosti z tréninků a minulých turnajů. I když se holky snažily, málo mluvily mezi sebou a chyběla jim souhra.

Další hráčky Aneta a Adélka, nově přihlášené. Byly na turnaji poprvé a v rychlosti se učily pravidla, postavení hráček v poli a jak se modrý mini hraje. Byla vidět obrovská snaha.

(dc+mk)

Odkaz na fotky: volejbal-pouchov.rajce.cz/OP_minivolejbalu_5.2.2023/

XHTML 1.0 , CSS |  © MMII-MMXXIII mk