Moderní gymnastika

Moderní gymnastika je krásný dívčí sport kombinující prvky tance, baletu
a akrobacie s náčiním - švihadlo, obruč, míč, kužele, stuha - i bez něj. Rozvíjí
nejen koordinaci a pohybovou všestrannost, ale také disciplínu a cílevědomost.

Informace o náboru do našeho oddílu ZDE

Sokolská gymnastika /nezávodní složka/
Chcete, aby se Vaše dcera naučila základům“ sokolské“ gymnastiky, ale nemusela se věnovat tréninku každý den? Toto by mohla být skupina vhodná právě pro ní. Naučí se držení těla, základům gymnastiky (kotrmelec, hvězda, placka, provaz, základy s náčiním). Vhodný věk 3-10 let, tréninky 1-2x týdně. V případě, že Vaše holčička bude nadaná a bude tento sport milovat a chtít s námi jezdit na závody, bude moci být zařazena do závodní skupiny.

Závodní složka
Tato skupina je postaven na vrcholové úrovni a tréninky probíhají 4-5x týdně. Vhodný věk 5–7 let. Děvčata se účastní závodů po celé ČR i v zahraničí.

Tréninky viz rozvrh hodin

- e-mail: mgpouchov@seznam.cz
- předsedkyně oddílu: Jana Kadlečková
- hlavní trenérka: Natálie Kadlečková

Pro aktuální informace nás sledujte na facebooku naše facebookové stránky a instagramu naše instagramové stránky.

tým moderních gymnastek

logo oddílu