stránky Tělocvičné jednoty Sokol Pouchov

Valentýnský turnaj 2023


Přijďte mezi nás do Sokola!

Máte doma ratolest ve věku 2-4 let a máte chuť s ní pravidelně rozvíjet základy pohybové gramotnosti? Pak se přihlaste do cvičení rodičů a dětí - cvičíme každé pondělí od 17.00-18.00 hod.. Cvičení R+D je již plně obsazené a nové členy nepřijímá. Pro trochu starší 4-6 leté nabízíme každý čtvrtek od 17.00-18.00 hod. cvičení předškoláků či možnost začít chodit do oddílu moderní gymnastiky. Pohybové hry jsou určeny pro školáky z 1.-4. třídy a cvičíme každé pondělí od 18.00-19.00 hod.

Starší děti se pak mohou v naší jednotě rozhodnout pro oddíl softballu či volejbalu.

Pro dospělé – a to nejen pro ženy - nabízíme cvičení Pilates, zdravotní cvičení s prvky jógy, SM systém dr. Smíška pro odstranění bolesti zad, cvičení s využitím velkých míčů a bodystyling.

Jste ještě starší, a hledáte místo, kde si budete moci zacvičit? Dvakrát týdně si můžete protáhnout svá těla při zdravotním cvičení pro seniory a speciálním cvičení pro méně pohyblivé na židlích.


Partneři

podrobnosti o našich partnerech

počítadlo

Moderní gymnastika

Moderní gymnastika je krásný dívčí sport kombinující prvky tance, baletu
a akrobacie s náčiním - švihadlo, obruč, míč, kužele, stuha - i bez něj. Rozvíjí
nejen koordinaci a pohybovou všestrannost, ale také disciplínu a cílevědomost.


Informace o náboru do našeho oddílu ZDE

Sokolská gymnastika /nezávodní složka/
Chcete, aby se Vaše dcera naučila základům“ sokolské“ gymnastiky, ale nemusela se věnovat tréninku každý den? Toto by mohla být skupina vhodná právě pro ní. Naučí se držení těla, základům gymnastiky (kotrmelec, hvězda, placka, provaz, základy s náčiním). Vhodný věk 3-10 let, tréninky 1-2x týdně. V případě, že Vaše holčička bude nadaná a bude tento sport milovat a chtít s námi jezdit na závody, bude moci být zařazena do závodní skupiny.

Závodní složka
Tato skupina je postaven na vrcholové úrovni a tréninky probíhají 4-5x týdně. Vhodný věk 5–7 let. Děvčata se účastní závodů po celé ČR i v zahraničí.

Tréninky viz rozvrh hodin


Kontakty

- e-mail: mgpouchov@seznam.cz
- předsedkyně oddílu: Jana Kadlečková
- hlavní trenérka: Natálie Kadlečková

Pro aktuální informace nás sledujte na facebooku naše facebookové stránky a instagramu naše instagramové stránky.


tým moderních gymnastek


logo oddílu

XHTML 1.0 , CSS |  © MMII-MMXXIII mk