stránky Tělocvičné jednoty Sokol Pouchov

Přijďte mezi nás do Sokola!

Máte doma ratolest ve věku 2-4 let a máte chuť s ní pravidelně rozvíjet základy pohybové gramotnosti? Pak se přihlaste do cvičení rodičů a dětí - cvičíme každé pondělí od 17.00-18.00 hod.. Cvičení R+D je již plně obsazené a nové členy nepřijímá. Pro trochu starší 4-6 leté nabízíme každý čtvrtek od 17.00-18.00 hod. cvičení předškoláků či možnost začít chodit do oddílu moderní gymnastiky. Pohybové hry jsou určeny pro školáky z 1.-4. třídy a cvičíme každé pondělí od 18.00-19.00 hod.

Starší děti se pak mohou v naší jednotě rozhodnout pro oddíl softballu či volejbalu.

Pro dospělé – a to nejen pro ženy - nabízíme cvičení Pilates, zdravotní cvičení s prvky jógy, SM systém dr. Smíška pro odstranění bolesti zad, cvičení s využitím velkých míčů a bodystyling.

Jste ještě starší, a hledáte místo, kde si budete moci zacvičit? Dvakrát týdně si můžete protáhnout svá těla při zdravotním cvičení pro seniory a speciálním cvičení pro méně pohyblivé na židlích.


Partneři

podrobnosti o našich partnerech

počítadlo

Představení naší jednoty

Tělocvičná jednota Sokol Pouchov je pobočným spolkem České obce sokolské a patří do Župy Orlické. Kromě různých složek sokolské všestrannosti (od cvičení rodičů a dětí až po seniory) provozujeme sportovní oddíly moderní gymnastiky, softballu a volejbalu. V roce 2022 jsme oslavili 120 let od založení.

původní sokolovna (1948-2019):

obrázek sokolovny

... a informace o průběhu stavby nové tělocvičny:

v červenci 2019 začíná bourání staré sokolovny
V dubnu 2020 má odstartovat stavba nové tělocvičny
Nová tělocvična na Pouchově nezadržitelně roste
Nová hala krátce před dokončením (srpen 2021)

šatnový objekt u venkovních kurtů (2021)

obrázek

... v pozadí nová sportovní hala (podzim 2021)

obrázek
obrázek

XHTML 1.0 , CSS |  © MMII-MMXXIII mk