stránky Tělocvičné jednoty Sokol Pouchov

Přijďte mezi nás do Sokola!

Máte doma ratolest ve věku 2-4 let a máte chuť s ní pravidelně rozvíjet základy pohybové gramotnosti? Pak se přihlaste do cvičení rodičů a dětí - cvičíme každé pondělí od 17.00-18.00 hod.. Cvičení R+D je již plně obsazené a nové členy nepřijímá. Pro trochu starší 4-6 leté nabízíme každý čtvrtek od 17.00-18.00 hod. cvičení předškoláků či možnost začít chodit do oddílu moderní gymnastiky. Pohybové hry jsou určeny pro školáky z 1.-4. třídy a cvičíme každé pondělí od 18.00-19.00 hod.

Starší děti se pak mohou v naší jednotě rozhodnout pro oddíl softballu či volejbalu.

Pro dospělé – a to nejen pro ženy - nabízíme cvičení Pilates, zdravotní cvičení s prvky jógy, SM systém dr. Smíška pro odstranění bolesti zad, cvičení s využitím velkých míčů a bodystyling.

Jste ještě starší, a hledáte místo, kde si budete moci zacvičit? Dvakrát týdně si můžete protáhnout svá těla při zdravotním cvičení pro seniory a speciálním cvičení pro méně pohyblivé na židlích.


Partneři

podrobnosti o našich partnerech

počítadlo

Valentýnský turnaj 2023 ve volejbalu žákyň

V neděli 19. února jsme v domácím prostředí pořádali 19. ročník Valentýnského turnaje pro kategorie mladších a starších žákyň. Naše mladší žákyně skončily na turnaji na třetím místě, družstvo starších žákyň celý turnaj vyhrálo!

komentář k mladším žákyním brzy ...

Družstvo starších žákyň nezačalo turnaj dobře. V prvním zápase to vypadalo, že jsou naše holky ještě někde na jarních prázdninách, namísto pohybu po hřišti stály, když přiletěl balon byly překvapené, a tak nakonec byly rády, že s družstvem Nechanic B uhrály alespoň porážku v tie-breaku (i když výsledek třetího setu byl skutečně pro ostudu ...).
Druhý zápas s Třebší ale přinesl zázračnou proměnu - naše holky byly pozorné v poli, dařilo se v útoku, servisem jsme vytvářeli potřebný tlak na soupeřky, a výsledkem bylo první a naprosto zasloužené vítězství nad tímto soupeřem v sezóně.
Vzhledem k výsledkům ostatních zápasů se turnaj vyvinul tak, že vítězství v posledním zápase proti Nechanicím A by znamenalo vítězství celkově. A protože naše holky naštěstí nezopakovaly výkon z prvního zápasu, naopak pokračovaly v dobré hře ze zápasu druhého, zrodilo se vítěství 2:0, a po delší době tak první místo na Valentýnském turnaji zůstalo doma!

Děkujeme městu Hradec Králové, které přispělo na pořádání našeho turnaje skrze grant na sportovní akce.

(mk)

Odkaz na fotky: Fotky z turnaje, budou přibývat další !!

XHTML 1.0 , CSS |  © MMII-MMXXIII mk