stránky Tělocvičné jednoty Sokol Pouchov

V rámci projektu

Nabídka příspěvku na dětské aktivity
ve kterém lze získat příspěvky na sportovní činnost dětí nabízíme aktivity ve všech našich oddílech mládeže.


Přijďte mezi nás do Sokola!

Chystáme nový rozvrh na školní rok 2023/24. Věříme, že si své cvičení vybere každý.

Máte doma ratolest ve věku 2-4 let a máte chuť s ní pravidelně rozvíjet základy pohybové gramotnosti? Pak se přihlaste do cvičení rodičů a dětí - cvičíme každý čtvrtek od 17.00-18.00 hod.. Cvičení Rodičů a dětí, cvičení Předškoláků a sokolské gymnastiky hlásí naplněnou kapacitu, proto již další zájemce v tuto chvíli nepřijímáme. Pro trochu starší 4-6 leté děti nabízíme každé pondělí od 17.00-18.00 hod. cvičení předškoláků či možnost začít chodit do oddílu moderní gymnastiky. Pohybové hry jsou určeny pro školáky z 1.-4. třídy a cvičíme každé pondělí od 18.00-19.00 hod.

Starší školou povinné děti se mohou v naší jednotě rozhodnout pro oddíl softballu či volejbalu.

Pro dospělé – a to nejen pro ženy - nabízíme cvičení Pilates, zdravotní cvičení s prvky jógy, SM systém dr. Smíška pro odstranění bolesti zad, cvičení s využitím velkých míčů a bodystyling.

Jste ještě starší, a hledáte místo, kde si budete moci zacvičit? Dvakrát týdně si můžete protáhnout svá těla při zdravotním cvičení pro seniory a speciálním cvičení pro méně pohyblivé na židlích.


Partneři

podrobnosti o našich partnerech

počítadlo

Basketbal (všestrannost)

Náš basketbalový oddíl působí v Okresním přeboru Hradce Králové, kde se utkává s dalšími městskými a regionálními týmy. Cílem oddílu je podporovat rozvoj basketbalu a nabídnout možnost sportovního vyžití v regionu. Basketbalový tým je účastníkem Okresního přeboru HK již 7 let a nově pod hlavičkou Sokol Pouchov reprezentuje na basketbalové regionální scéně.

Basketbalový oddíl má prozatím pouze jednu kategorii, a to mužskou. Muži se v soutěžní sezoně představí ve 20 zápasech v základní části a poté v play-off podle umístění. Na této stránce budou průběžně zveřejňovány výsledky a program oddílu. Naše zápasy jsou volně přístupné a lze je navštívit. Prosíme v tomto ohledu využít horního balkonu sportovní haly.

Zájemci o vstup do oddílu se mohou přihlásit na e-mail dvorak.p5@gmail.com nebo na telefonní číslo 776 207 743 u vedoucího oddílu. Sezona probíhá od září do května s tréninky každé pondělí od 20:00 do 21:30 ve Sportovní hale Pouchov. Podmínkou pro vstup do oddílu je minimální věková hranice 18 let a alespoň základní zkušenost a znalost basketbalu.

Trenér družstva: Petr Volf

Vedoucí oddílu: Petr Dvořák, kontakt: dvorak.p5@gmail.com, 776 207 743

odkaz na výsledky - vco.cbf.cz/odkazy/okres-hk.html

kalendář sezóny

XHTML 1.0 , CSS |  © MMII-MMXXIII mk