stránky Tělocvičné jednoty Sokol Pouchov
foto

Přijďte mezi nás do Sokola!

Chystáme nový rozvrh na školní rok 2024/25. Věříme, že si své cvičení vybere každý.

Cvičení Rodičů a dětí, cvičení Předškoláků a sokolské gymnastiky hlásí naplněnou kapacitu, proto již další zájemce v tuto chvíli nepřijímáme. Máte doma ratolest ve věku 2-4 let a máte chuť s ní pravidelně rozvíjet základy pohybové gramotnosti? Pak se přihlaste do cvičení rodičů a dětí - cvičíme každý čtvrtek od 17.00-18.00 hod.. Pro trochu starší 4-6 leté děti nabízíme každé pondělí od 17.00-18.00 hod. cvičení předškoláků či možnost začít chodit do oddílu moderní gymnastiky. Pohybové hry jsou určeny pro školáky z 1.-4. třídy a cvičíme každé pondělí od 18.00-19.00 hod.

Starší školou povinné děti se mohou v naší jednotě rozhodnout pro oddíl softballu či volejbalu.

Pro dospělé – a to nejen pro ženy - nabízíme cvičení Pilates, zdravotní cvičení s prvky jógy, SM systém dr. Smíška pro odstranění bolesti zad, cvičení s využitím velkých míčů a bodystyling.

Jste ještě starší, a hledáte místo, kde si budete moci zacvičit? Dvakrát týdně si můžete protáhnout svá těla při zdravotním cvičení pro seniory a speciálním cvičení pro méně pohyblivé na židlích.


V rámci projektu

Nabídka příspěvku na dětské aktivity
ve kterém lze získat příspěvky na sportovní činnost dětí, nabízíme aktivity ve všech našich oddílech mládeže.


Partneři

podrobnosti o našich partnerech

počítadlo

Basketbal (všestrannost)

Náš basketbalový oddíl působí v Okresním přeboru Hradce Králové, kde se utkává s dalšími městskými a regionálními týmy. Cílem oddílu je podporovat rozvoj basketbalu a nabídnout možnost sportovního vyžití v regionu. Basketbalový tým je účastníkem Okresního přeboru HK již 7 let a nově pod hlavičkou Sokol Pouchov reprezentuje na basketbalové regionální scéně.

Basketbalový oddíl má prozatím pouze jednu kategorii, a to mužskou. Muži se v soutěžní sezoně představí ve 20 zápasech v základní části a poté v play-off podle umístění. Na této stránce budou průběžně zveřejňovány výsledky a program oddílu. Naše zápasy jsou volně přístupné a lze je navštívit. Prosíme v tomto ohledu využít horního balkonu sportovní haly.

Zájemci o vstup do oddílu se mohou přihlásit na e-mail dvorak.p5@gmail.com nebo na telefonní číslo 776 207 743 u vedoucího oddílu. Sezona probíhá od září do května s tréninky každé pondělí od 20:00 do 21:30 ve Sportovní hale Pouchov. Podmínkou pro vstup do oddílu je minimální věková hranice 18 let a alespoň základní zkušenost a znalost basketbalu.

Trenér družstva: Petr Volf

Vedoucí oddílu: Petr Dvořák, kontakt: dvorak.p5@gmail.com, 776 207 743

odkaz na výsledky - vco.cbf.cz/odkazy/okres-hk.html

kalendář sezóny

XHTML 1.0 , CSS |  © MMII-MMXXIII mk