stránky Tělocvičné jednoty Sokol Pouchov
foto

Přijďte mezi nás do Sokola!

Chystáme nový rozvrh na školní rok 2024/25. Věříme, že si své cvičení vybere každý.

Cvičení Rodičů a dětí, cvičení Předškoláků a sokolské gymnastiky hlásí naplněnou kapacitu, proto již další zájemce v tuto chvíli nepřijímáme. Máte doma ratolest ve věku 2-4 let a máte chuť s ní pravidelně rozvíjet základy pohybové gramotnosti? Pak se přihlaste do cvičení rodičů a dětí - cvičíme každý čtvrtek od 17.00-18.00 hod.. Pro trochu starší 4-6 leté děti nabízíme každé pondělí od 17.00-18.00 hod. cvičení předškoláků či možnost začít chodit do oddílu moderní gymnastiky. Pohybové hry jsou určeny pro školáky z 1.-4. třídy a cvičíme každé pondělí od 18.00-19.00 hod.

Starší školou povinné děti se mohou v naší jednotě rozhodnout pro oddíl softballu či volejbalu.

Pro dospělé – a to nejen pro ženy - nabízíme cvičení Pilates, zdravotní cvičení s prvky jógy, SM systém dr. Smíška pro odstranění bolesti zad, cvičení s využitím velkých míčů a bodystyling.

Jste ještě starší, a hledáte místo, kde si budete moci zacvičit? Dvakrát týdně si můžete protáhnout svá těla při zdravotním cvičení pro seniory a speciálním cvičení pro méně pohyblivé na židlích.


V rámci projektu

Nabídka příspěvku na dětské aktivity
ve kterém lze získat příspěvky na sportovní činnost dětí, nabízíme aktivity ve všech našich oddílech mládeže.


Partneři

podrobnosti o našich partnerech

počítadlo

Softball

Aktuální informace včetně fotek, výsledků a apod. naleznete
na vlastních stránkách oddílu na adrese http://falconshk.cz/

Historie královehradeckého softballu se začala psát již v roce 1981 a to nejprve pod hlavičkou Dynama Plácky a později pod křídly Sokola Třebeš. Na počátku devadesátých let patřil královehradecký softball k republikové špičce a dočkal se mnoho úspěchů.

Od roku 2000 se otevřelo nové hřiště a s jeho otevřením přišel přechod pod křídla Sokola Pouchov. Od roku 2006 jsme začali reprezentovat svoji jednotu a Město Hradec Králové pod názvem FALCONS HK ("falcon" je anglicky "sokol"), a v posledních letech se nám především v mládeži daří vracet se opět mezi špičku v rámci České republiky. Např. v roce 2020 se podařilo vybojovat 3. místo v Lize žáků a o rok později jsme toto umístění ještě o stupínek vylepšili. Ve stejném roce dosáhli stejného úspěchu i starší chlapci v Lize kadetů.

Momentálně funguje v rámci našeho oddílu družstvo žákyň, kadetek, družstvo kadetů, mužů a žen. Poprvé jsem také sestavili družstvo nejmladších v kategorii do 11 let. Abychom ale mohli pokračovat ve skvělých výsledcích, musíme rozšiřovat náš oddíl o další nové hráče. Přivítáme proto děvčata i chlapce všech věkových kategorií. Komu se tento sport líbí nebo kdo by alespoň chtěl tento sport vyzkoušet, tak neváhejte a ozvěte se na telefonní číslo trenéra kadetek, žákyň a žáků Leoše Duška (777 049 508) nebo trenéra kadetů a starších hráčů Jiřího Kostě (605 437 588).


logo Falcons HK

XHTML 1.0 , CSS |  © MMII-MMXXIII mk