stránky Tělocvičné jednoty Sokol Pouchov

Přijďte mezi nás do Sokola!

Máte doma ratolest ve věku 2-4 let a máte chuť s ní pravidelně rozvíjet základy pohybové gramotnosti? Pak se přihlaste do cvičení rodičů a dětí - cvičíme každé pondělí od 17.00-18.00 hod.. Cvičení R+D je již plně obsazené a nové členy nepřijímá. Pro trochu starší 4-6 leté nabízíme každý čtvrtek od 17.00-18.00 hod. cvičení předškoláků či možnost začít chodit do oddílu moderní gymnastiky. Pohybové hry jsou určeny pro školáky z 1.-4. třídy a cvičíme každé pondělí od 18.00-19.00 hod.

Starší děti se pak mohou v naší jednotě rozhodnout pro oddíl softballu či volejbalu.

Pro dospělé – a to nejen pro ženy - nabízíme cvičení Pilates, zdravotní cvičení s prvky jógy, SM systém dr. Smíška pro odstranění bolesti zad, cvičení s využitím velkých míčů a bodystyling.

Jste ještě starší, a hledáte místo, kde si budete moci zacvičit? Dvakrát týdně si můžete protáhnout svá těla při zdravotním cvičení pro seniory a speciálním cvičení pro méně pohyblivé na židlích.


Partneři

podrobnosti o našich partnerech

počítadlo

Softball

Historie královehradeckého softballu se začala psát již v roce 1981 a to nejprve pod hlavičkou Dynama Plácky a později pod křídly Sokola Třebeš. Na počátku devadesátých let patřil královehradecký softball k republikové špičce a dočkal se mnoho úspěchů.

Od roku 2000 se otevřelo nové hřiště a s jeho otevřením přišel přechod pod křídla Sokola Pouchov. Od roku 2006 jsme začali reprezentovat svoji jednotu a Město Hradec Králové pod názvem FALCONS HK ("falcon" je anglicky "sokol"), a v posledních letech se nám především v mládeži daří vracet se opět mezi špičku v rámci České republiky. Např. v roce 2020 se podařilo vybojovat 3. místo v Lize žáků a o rok později jsme toto umístění ještě o stupínek vylepšili. Ve stejném roce dosáhli stejného úspěchu i starší chlapci v Lize kadetů.

Síla kadetského týmu je pro sezónu 2022 ještě větší, jelikož máme v týmu 2 hráče, kteří jsou ve výběru české reprezentace, a ambice kadetů jsou i proto ještě vyšší než v roce 2021.

Momentálně funguje v rámci našeho oddíllu družstvo žákyň, družstvo kadetů a družstvo žen. Abychom ale mohli pokračovat ve skvělých výsledcích, musíme rozšiřovat náš oddíl o další nové hráče. Přivítáme proto děvčata i chlapce všech věkových kategorií. Komu se tento sport líbí nebo kdo by alespoň chtěl tento sport vyzkoušet, tak neváhejte a ozvěte se na telefonní číslo trenéra žákyň a žáků Leoše Duška (777 049 508) nebo trenéra kadetů a starších hráčů Jiřího Kostě (605 437 588).

Více informací včetně fotek, výsledků a aktualit, naleznete na vlastních stránkách oddílu na adrese http://www.falconshk.cz/


logo Falcons HK

XHTML 1.0 , CSS |  © MMII-MMXXIII mk