stránky Tělocvičné jednoty Sokol Pouchov

V rámci projektu

Nabídka příspěvku na dětské aktivity
ve kterém lze získat příspěvky na sportovní činnost dětí nabízíme aktivity ve všech našich oddílech mládeže.


Přijďte mezi nás do Sokola!

Chystáme nový rozvrh na školní rok 2023/24. Věříme, že si své cvičení vybere každý.

Máte doma ratolest ve věku 2-4 let a máte chuť s ní pravidelně rozvíjet základy pohybové gramotnosti? Pak se přihlaste do cvičení rodičů a dětí - cvičíme každý čtvrtek od 17.00-18.00 hod.. Cvičení Rodičů a dětí, cvičení Předškoláků a sokolské gymnastiky hlásí naplněnou kapacitu, proto již další zájemce v tuto chvíli nepřijímáme. Pro trochu starší 4-6 leté děti nabízíme každé pondělí od 17.00-18.00 hod. cvičení předškoláků či možnost začít chodit do oddílu moderní gymnastiky. Pohybové hry jsou určeny pro školáky z 1.-4. třídy a cvičíme každé pondělí od 18.00-19.00 hod.

Starší školou povinné děti se mohou v naší jednotě rozhodnout pro oddíl softballu či volejbalu.

Pro dospělé – a to nejen pro ženy - nabízíme cvičení Pilates, zdravotní cvičení s prvky jógy, SM systém dr. Smíška pro odstranění bolesti zad, cvičení s využitím velkých míčů a bodystyling.

Jste ještě starší, a hledáte místo, kde si budete moci zacvičit? Dvakrát týdně si můžete protáhnout svá těla při zdravotním cvičení pro seniory a speciálním cvičení pro méně pohyblivé na židlích.


Partneři

podrobnosti o našich partnerech

počítadlo

Softball

Aktuální informace včetně fotek, výsledků a apod. naleznete
na vlastních stránkách oddílu na adrese http://falconshk.cz/

Historie královehradeckého softballu se začala psát již v roce 1981 a to nejprve pod hlavičkou Dynama Plácky a později pod křídly Sokola Třebeš. Na počátku devadesátých let patřil královehradecký softball k republikové špičce a dočkal se mnoho úspěchů.

Od roku 2000 se otevřelo nové hřiště a s jeho otevřením přišel přechod pod křídla Sokola Pouchov. Od roku 2006 jsme začali reprezentovat svoji jednotu a Město Hradec Králové pod názvem FALCONS HK ("falcon" je anglicky "sokol"), a v posledních letech se nám především v mládeži daří vracet se opět mezi špičku v rámci České republiky. Např. v roce 2020 se podařilo vybojovat 3. místo v Lize žáků a o rok později jsme toto umístění ještě o stupínek vylepšili. Ve stejném roce dosáhli stejného úspěchu i starší chlapci v Lize kadetů.

Momentálně funguje v rámci našeho oddílu družstvo žákyň, kadetek, družstvo kadetů, mužů a žen. Poprvé jsem také sestavili družstvo nejmladších v kategorii do 11 let. Abychom ale mohli pokračovat ve skvělých výsledcích, musíme rozšiřovat náš oddíl o další nové hráče. Přivítáme proto děvčata i chlapce všech věkových kategorií. Komu se tento sport líbí nebo kdo by alespoň chtěl tento sport vyzkoušet, tak neváhejte a ozvěte se na telefonní číslo trenéra kadetek, žákyň a žáků Leoše Duška (777 049 508) nebo trenéra kadetů a starších hráčů Jiřího Kostě (605 437 588).


logo Falcons HK

XHTML 1.0 , CSS |  © MMII-MMXXIII mk