stránky Tělocvičné jednoty Sokol Pouchov

Přijďte mezi nás do Sokola!

Máte doma ratolest ve věku 2-4 let a máte chuť s ní pravidelně rozvíjet základy pohybové gramotnosti? Pak se přihlaste do cvičení rodičů a dětí - cvičíme každé pondělí od 17.00-18.00 hod.. Cvičení R+D je již plně obsazené a nové členy nepřijímá. Pro trochu starší 4-6 leté nabízíme každý čtvrtek od 17.00-18.00 hod. cvičení předškoláků či možnost začít chodit do oddílu moderní gymnastiky. Pohybové hry jsou určeny pro školáky z 1.-4. třídy a cvičíme každé pondělí od 18.00-19.00 hod.

Starší děti se pak mohou v naší jednotě rozhodnout pro oddíl softballu či volejbalu.

Pro dospělé – a to nejen pro ženy - nabízíme cvičení Pilates, zdravotní cvičení s prvky jógy, SM systém dr. Smíška pro odstranění bolesti zad, cvičení s využitím velkých míčů a bodystyling.

Jste ještě starší, a hledáte místo, kde si budete moci zacvičit? Dvakrát týdně si můžete protáhnout svá těla při zdravotním cvičení pro seniory a speciálním cvičení pro méně pohyblivé na židlích.


Partneři

podrobnosti o našich partnerech

počítadlo

Kadetky vstoupily do softballové sezóny prvním místem

O víkendu 15.-16.4.2023 se konal v Pardubicích první letošní turnaj kadetek. Naše hráčky odehrály skvělý turnaj a zúročily tak celou zimní tréninkovou přípravu. Utkaly se postupně s Pardubicemi, Havlíčkovým Brodem a Trutnovem.

Ve finále turnaje se utkaly opět s Trutnovem a po vítězství 9:2 slavily v historicky prvním turnaji kadetek hned první místo. Skvělá práce holky!!!

(ld)

pohár za 1. místo

XHTML 1.0 , CSS |  © MMII-MMXXIII mk