stránky Tělocvičné jednoty Sokol Pouchov

V rámci projektu

Nabídka příspěvku na dětské aktivity
ve kterém lze získat příspěvky na sportovní činnost dětí nabízíme aktivity ve všech našich oddílech mládeže.


Přijďte mezi nás do Sokola!

Chystáme nový rozvrh na školní rok 2023/24. Věříme, že si své cvičení vybere každý.

Máte doma ratolest ve věku 2-4 let a máte chuť s ní pravidelně rozvíjet základy pohybové gramotnosti? Pak se přihlaste do cvičení rodičů a dětí - cvičíme každý čtvrtek od 17.00-18.00 hod.. Cvičení Rodičů a dětí hlásí naplněnou kapacitu, proto již další zájemce nepřijímáme. Pro trochu starší 4-6 leté děti nabízíme každé pondělí od 17.00-18.00 hod. cvičení předškoláků či možnost začít chodit do oddílu moderní gymnastiky. Pohybové hry jsou určeny pro školáky z 1.-4. třídy a cvičíme každé pondělí od 18.00-19.00 hod.

Starší děti se pak mohou v naší jednotě rozhodnout pro oddíl softballu či volejbalu.

Pro dospělé – a to nejen pro ženy - nabízíme cvičení Pilates, zdravotní cvičení s prvky jógy, SM systém dr. Smíška pro odstranění bolesti zad, cvičení s využitím velkých míčů a bodystyling.

Jste ještě starší, a hledáte místo, kde si budete moci zacvičit? Dvakrát týdně si můžete protáhnout svá těla při zdravotním cvičení pro seniory a speciálním cvičení pro méně pohyblivé na židlích.


Partneři

podrobnosti o našich partnerech

počítadlo

Finálové kolo Okresního přeboru v minivolejbalu

V neděli 6.5. jsme pořádali finálové kolo letošního ročníku okresního přeboru v minivolejbalu. Hrálo se ve dvou kategoriích (červený a modrý) a náš oddíl získal dohromady tři medaile!

V kategorie červeného minivolejbalu bojovalo naše družstvo až do posledního zápasu o šanci obsadit první místo, nakonec byla úspěšnější děvčata ze Sokola Nechanice. Našim holkám patří za celkové druhé a čtvrté místo (ze sedmi družstev) veliká pochvala!

V modrém minivolejbalu byla situace podobná - před posledním turnajem jsme mohli pomýšlet na první místo, potřebovali bychom ale zaváhání vedoucí Třebše. A byť jsme v krásném vzájemném zápase Třebeš porazili 2:1 v tie-breaku, nakonec to celkově stačilo pouze na druhé místo. Náš další tým využil nedělní neúčasti družstev Slavie a obsadil celkově třetí místo (z pěti)! Tato sezóna je tak pro naše hráčky modrého mini, z nichž většina přechází do šestkového volejbalu, medailově úspěšná!

(mk)

Odkaz na fotky: volejbal-pouchov.rajce.cz/OP_mini_na_Pouchove_6.5.2023/

XHTML 1.0 , CSS |  © MMII-MMXXIII mk