stránky Tělocvičné jednoty Sokol Pouchov

Přijďte mezi nás do Sokola!

Máte doma ratolest ve věku 2-4 let a máte chuť s ní pravidelně rozvíjet základy pohybové gramotnosti? Pak se přihlaste do cvičení rodičů a dětí - cvičíme každé pondělí od 17.00-18.00 hod.. Cvičení R+D je již plně obsazené a nové členy nepřijímá. Pro trochu starší 4-6 leté nabízíme každý čtvrtek od 17.00-18.00 hod. cvičení předškoláků či možnost začít chodit do oddílu moderní gymnastiky. Pohybové hry jsou určeny pro školáky z 1.-4. třídy a cvičíme každé pondělí od 18.00-19.00 hod.

Starší děti se pak mohou v naší jednotě rozhodnout pro oddíl softballu či volejbalu.

Pro dospělé – a to nejen pro ženy - nabízíme cvičení Pilates, zdravotní cvičení s prvky jógy, SM systém dr. Smíška pro odstranění bolesti zad, cvičení s využitím velkých míčů a bodystyling.

Jste ještě starší, a hledáte místo, kde si budete moci zacvičit? Dvakrát týdně si můžete protáhnout svá těla při zdravotním cvičení pro seniory a speciálním cvičení pro méně pohyblivé na židlích.


Partneři

podrobnosti o našich partnerech

počítadlo

4. ročník softballového turnaje Hradecký Sokol

O víkendu 22.-23.4.2023 se u nás v Hradci uskutečnil již tradičního softballový turnaj Hradecký Sokol.

Turnaj se odehrál v rámci soutěže Ligy žákyň za účasti domácího týmu FALCONS HK, dále se zúčastnily týmy z Pardubic, Kostelce nad Orlicí, Trutnova a Chocně.

Na prvním místě se letos umístilo družstvo Pardubic, které ve finále porazilo družstvo z Kostelce nad Orlicí. Gratulujeme.

V našem týmu nastoupili i ti nejmladší Sokolíci a zaslouží si všichni velký obdiv, jak se vypořádali s jejich vůbec prvním turnajem v životě.

Velké poděkování patří i Městu Hradec Králové, které tento turnaj již čtvrtým rokem podporuje.

(ld)

nejmladší sokolíci

XHTML 1.0 , CSS |  © MMII-MMXXIII mk