stránky Tělocvičné jednoty Sokol Pouchov

V rámci projektu

Nabídka příspěvku na dětské aktivity
ve kterém lze získat příspěvky na sportovní činnost dětí nabízíme aktivity ve všech našich oddílech mládeže.


Přijďte mezi nás do Sokola!

Chystáme nový rozvrh na školní rok 2023/24. Věříme, že si své cvičení vybere každý.

Máte doma ratolest ve věku 2-4 let a máte chuť s ní pravidelně rozvíjet základy pohybové gramotnosti? Pak se přihlaste do cvičení rodičů a dětí - cvičíme každý čtvrtek od 17.00-18.00 hod.. Cvičení Rodičů a dětí, cvičení Předškoláků a sokolské gymnastiky hlásí naplněnou kapacitu, proto již další zájemce v tuto chvíli nepřijímáme. Pro trochu starší 4-6 leté děti nabízíme každé pondělí od 17.00-18.00 hod. cvičení předškoláků či možnost začít chodit do oddílu moderní gymnastiky. Pohybové hry jsou určeny pro školáky z 1.-4. třídy a cvičíme každé pondělí od 18.00-19.00 hod.

Starší školou povinné děti se mohou v naší jednotě rozhodnout pro oddíl softballu či volejbalu.

Pro dospělé – a to nejen pro ženy - nabízíme cvičení Pilates, zdravotní cvičení s prvky jógy, SM systém dr. Smíška pro odstranění bolesti zad, cvičení s využitím velkých míčů a bodystyling.

Jste ještě starší, a hledáte místo, kde si budete moci zacvičit? Dvakrát týdně si můžete protáhnout svá těla při zdravotním cvičení pro seniory a speciálním cvičení pro méně pohyblivé na židlích.


Partneři

podrobnosti o našich partnerech

počítadlo

Jarní turnaj mládeže ve Kvasinách 29.-30.4.2023

O minulém víkendu se vydala početná skupina našich volejbalistek na tradiční první venkovní turnaj do Kvasin. V sobotu se hrál šestkový volejbal, neděli potom patřila minivolejbalu.

Sobota - šestky. Jak v kategorii mladších žákyň, tak ve starších jsme postavili jedno družstvo. Většina našich soupeřů byla nad naše síly, no obě naše družstva odehrála i povedená utkání, a obsadila shodně 8. místo (u mladších z 12, u starších z 10), když zvláště starší holky byly blízko lepšímu umístění.

Neděle - minivolejbal. Nasadili jsme jedno družstvo do modré barvy, jedno družstvo do červené a dvě do oranžové.

V modrém minivolejbalu se hráčky Lili Bodláková, Eliška Merglová a Verča Vencovská nejprve praly o nejlepší umístění ve skupině. Holkám se dařilo vcelku dobře z šesti zápasů 3 úspěšně vyhráli a 3 těsně prohrály. Poté hrály finále o umístění, kde se na nich už podepisovala únava z předchozího dne, kdy se 2 hráčky ze 3 zúčastnily turnaje šestkového volejbalu též v Kvasinách. Na konec obsadily 9. místo z 20 družstev.

Oranžový mini „Špunti“ 5.místo : Kačka Hejlová, Terezka Pospíchalová.
2. oranžové družstvo „Cácorky“ 6.místo : Anežka Kalousková, Johanka Kánská.
Červené družstvo 6. místo : Eliška Gabrielová, Sára Ornstová, Klára Lachmanová.

Naše hráčky zaslouží pochvalu za bojovnost i zlepšování během jednotlivých utkání. V obou kategoriích byla veliká konkurence, všichni si ale užívali sportovní atmosféru za vydařeného počasí.

(dc+vg+mk)

Odkaz na fotky: volejbal-pouchov.rajce.cz/Turnaj_mladeze_Kvasiny_-_30.4.2023/

XHTML 1.0 , CSS |  © MMII-MMXXIII mk