stránky Tělocvičné jednoty Sokol Pouchov
foto

Přijďte mezi nás do Sokola!

Chystáme nový rozvrh na školní rok 2023/24. Věříme, že si své cvičení vybere každý.

Máte doma ratolest ve věku 2-4 let a máte chuť s ní pravidelně rozvíjet základy pohybové gramotnosti? Pak se přihlaste do cvičení rodičů a dětí - cvičíme každý čtvrtek od 17.00-18.00 hod.. Cvičení Rodičů a dětí, cvičení Předškoláků a sokolské gymnastiky hlásí naplněnou kapacitu, proto již další zájemce v tuto chvíli nepřijímáme. Pro trochu starší 4-6 leté děti nabízíme každé pondělí od 17.00-18.00 hod. cvičení předškoláků či možnost začít chodit do oddílu moderní gymnastiky. Pohybové hry jsou určeny pro školáky z 1.-4. třídy a cvičíme každé pondělí od 18.00-19.00 hod.

Starší školou povinné děti se mohou v naší jednotě rozhodnout pro oddíl softballu či volejbalu.

Pro dospělé – a to nejen pro ženy - nabízíme cvičení Pilates, zdravotní cvičení s prvky jógy, SM systém dr. Smíška pro odstranění bolesti zad, cvičení s využitím velkých míčů a bodystyling.

Jste ještě starší, a hledáte místo, kde si budete moci zacvičit? Dvakrát týdně si můžete protáhnout svá těla při zdravotním cvičení pro seniory a speciálním cvičení pro méně pohyblivé na židlích.


V rámci projektu

Nabídka příspěvku na dětské aktivity
ve kterém lze získat příspěvky na sportovní činnost dětí, nabízíme aktivity ve všech našich oddílech mládeže.


Partneři

podrobnosti o našich partnerech

počítadlo

Jarní turnaj mládeže ve Kvasinách 29.-30.4.2023

O minulém víkendu se vydala početná skupina našich volejbalistek na tradiční první venkovní turnaj do Kvasin. V sobotu se hrál šestkový volejbal, neděli potom patřila minivolejbalu.

Sobota - šestky. Jak v kategorii mladších žákyň, tak ve starších jsme postavili jedno družstvo. Většina našich soupeřů byla nad naše síly, no obě naše družstva odehrála i povedená utkání, a obsadila shodně 8. místo (u mladších z 12, u starších z 10), když zvláště starší holky byly blízko lepšímu umístění.

Neděle - minivolejbal. Nasadili jsme jedno družstvo do modré barvy, jedno družstvo do červené a dvě do oranžové.

V modrém minivolejbalu se hráčky Lili Bodláková, Eliška Merglová a Verča Vencovská nejprve praly o nejlepší umístění ve skupině. Holkám se dařilo vcelku dobře z šesti zápasů 3 úspěšně vyhráli a 3 těsně prohrály. Poté hrály finále o umístění, kde se na nich už podepisovala únava z předchozího dne, kdy se 2 hráčky ze 3 zúčastnily turnaje šestkového volejbalu též v Kvasinách. Na konec obsadily 9. místo z 20 družstev.

Oranžový mini „Špunti“ 5.místo : Kačka Hejlová, Terezka Pospíchalová.
2. oranžové družstvo „Cácorky“ 6.místo : Anežka Kalousková, Johanka Kánská.
Červené družstvo 6. místo : Eliška Gabrielová, Sára Ornstová, Klára Lachmanová.

Naše hráčky zaslouží pochvalu za bojovnost i zlepšování během jednotlivých utkání. V obou kategoriích byla veliká konkurence, všichni si ale užívali sportovní atmosféru za vydařeného počasí.

(dc+vg+mk)

Odkaz na fotky: volejbal-pouchov.rajce.cz/Turnaj_mladeze_Kvasiny_-_30.4.2023/

XHTML 1.0 , CSS |  © MMII-MMXXIII mk