stránky Tělocvičné jednoty Sokol Pouchov
foto

Přijďte mezi nás do Sokola!

Chystáme nový rozvrh na školní rok 2024/25. Věříme, že si své cvičení vybere každý.

Cvičení Rodičů a dětí, cvičení Předškoláků a sokolské gymnastiky hlásí naplněnou kapacitu, proto již další zájemce v tuto chvíli nepřijímáme. Máte doma ratolest ve věku 2-4 let a máte chuť s ní pravidelně rozvíjet základy pohybové gramotnosti? Pak se přihlaste do cvičení rodičů a dětí - cvičíme každý čtvrtek od 17.00-18.00 hod.. Pro trochu starší 4-6 leté děti nabízíme každé pondělí od 17.00-18.00 hod. cvičení předškoláků či možnost začít chodit do oddílu moderní gymnastiky. Pohybové hry jsou určeny pro školáky z 1.-4. třídy a cvičíme každé pondělí od 18.00-19.00 hod.

Starší školou povinné děti se mohou v naší jednotě rozhodnout pro oddíl softballu či volejbalu.

Pro dospělé – a to nejen pro ženy - nabízíme cvičení Pilates, zdravotní cvičení s prvky jógy, SM systém dr. Smíška pro odstranění bolesti zad, cvičení s využitím velkých míčů a bodystyling.

Jste ještě starší, a hledáte místo, kde si budete moci zacvičit? Dvakrát týdně si můžete protáhnout svá těla při zdravotním cvičení pro seniory a speciálním cvičení pro méně pohyblivé na židlích.


V rámci projektu

Nabídka příspěvku na dětské aktivity
ve kterém lze získat příspěvky na sportovní činnost dětí, nabízíme aktivity ve všech našich oddílech mládeže.


Partneři

podrobnosti o našich partnerech

počítadlo

Letní softballové soustředění 2023 ... (19.7.2023)

foto k článkuJiž tradičně se v druhém červencovém týdnu uskutečnilo letní softballové soustředění v Kostelci nad Orlicí, letos navíc s rekordní účastí. »»

Moderní gymnastky mají za sebou vrchol sezóny ... (10.6.2023)

foto k článkuPro moderní gymnastiku je květen pravidelně obdobím pořádání mistrovství republiky mládežnických kategorií. Náš oddíl MG vyslal letos na tyto vrcholné závody už čtyři děvčata. »»

Festival minivolejbalu v Dřevěnici (28.5.2023) ... (5.6.2023)

foto k článkuOpět po roce se vydala výprava nejmladších volejbalistek našeho oddílu do nejslavnější volejbalové vesnice v Česku - do Dřevěnice, aby se zde holky zúčastnily festivalového turnaje v barevném minivolejbalu. »»

Závodní družstvo MG - shrnutí dosavadních výsledků sezóny ... (15.5.2023)

foto k článkuSezóna moderních gymnastek je v plném proudu a naše závodní družstvo, které se za poslední půlrok rozrostlo na devět členek, vozí medaile z různých závodů jako na běžícím pásu. Některá děvčata mají navíc před sebou vrchol této sezóny - Mistrovství České Republiky. Držme palce! »»

Sokolská gymnastika - nezávodní složka oddílu MG ... (15.5.2023)

foto k článkuPomalu se naplňuje první rok fungování družstva sokolské gymnastiky, které je součástí oddílu moderních gymnastek. Kapacita tohoto cvičení byla velmi brzy obsazena, ukázalo se, že o tento dívčí estetický sport je zájem. A jak to na trénincích vypadá? »»

XHTML 1.0 , CSS |  © MMII-MMXXIII mk