stránky Tělocvičné jednoty Sokol Pouchov
foto

Přijďte mezi nás do Sokola!

Chystáme nový rozvrh na školní rok 2023/24. Věříme, že si své cvičení vybere každý.

Máte doma ratolest ve věku 2-4 let a máte chuť s ní pravidelně rozvíjet základy pohybové gramotnosti? Pak se přihlaste do cvičení rodičů a dětí - cvičíme každý čtvrtek od 17.00-18.00 hod.. Cvičení Rodičů a dětí, cvičení Předškoláků a sokolské gymnastiky hlásí naplněnou kapacitu, proto již další zájemce v tuto chvíli nepřijímáme. Pro trochu starší 4-6 leté děti nabízíme každé pondělí od 17.00-18.00 hod. cvičení předškoláků či možnost začít chodit do oddílu moderní gymnastiky. Pohybové hry jsou určeny pro školáky z 1.-4. třídy a cvičíme každé pondělí od 18.00-19.00 hod.

Starší školou povinné děti se mohou v naší jednotě rozhodnout pro oddíl softballu či volejbalu.

Pro dospělé – a to nejen pro ženy - nabízíme cvičení Pilates, zdravotní cvičení s prvky jógy, SM systém dr. Smíška pro odstranění bolesti zad, cvičení s využitím velkých míčů a bodystyling.

Jste ještě starší, a hledáte místo, kde si budete moci zacvičit? Dvakrát týdně si můžete protáhnout svá těla při zdravotním cvičení pro seniory a speciálním cvičení pro méně pohyblivé na židlích.


V rámci projektu

Nabídka příspěvku na dětské aktivity
ve kterém lze získat příspěvky na sportovní činnost dětí, nabízíme aktivity ve všech našich oddílech mládeže.


Partneři

podrobnosti o našich partnerech

počítadlo

Úspěšný Mikulášský turnaj pro naše minivolejbalistky ... (5.12.2023)

foto k článkuV neděli 3.12.2023 se naše mladší žákyně zúčastnily Mikulášského minivolejbalového turnaje v hale hradecké Slavie. A účast to byla nadmíru úspěšná - ze dvou kategorií si přivážíme medaili! »»

První závod letošní sezony našich nejmenších gymnastek ... (23.10.2023)

foto k článkuV neděli 22.10. se trojice našich talentovaných gymnastek účastnila pro náš oddíl prvního závodu podzimní sezóny - Slavoje RG Cup v Plzni. »»

Festivalu barevného minivolejbalu - 8.10.2023 ... (15.10.2023)

foto k článkuMladší žákyně pouchovského volejbalového oddílu se v neděli 8.10.2023 na Slavii zúčastnily Festivalu barevného minivolejbalu. Největší úspěch a 1.místo zaslouženě vybojovaly oranžové hráčky Anežka Kalousková, Johanka Kánská a začínající Matylda Ježdíková. »»

Pozvánka na výlet do Dětenice (betlém) ... (11.10.2023)

foto k článkuVšem členům TJ Sokol Pouchov - nabízíme Vám v době předvánoční, konkrétně v neděli 3.12., zájezd do Osenice na prohlídku betléma. Osenice je částí obce Dětenice, kde již mnozí z vás byli, minimálně ve středověké krčmě. »»

Kadetky na turnaji o umístění skončily druhé ... (2.10.2023)

foto k článkuO právě proběhlém víkendu 30.9.-1.10. pořádal oddíl Falcons turnaj o celkové 6. místo v letošním ročníku ligy kadetek. A jak si děvčata vedla? »»

XHTML 1.0 , CSS |  © MMII-MMXXIII mk