stránky Tělocvičné jednoty Sokol Pouchov

V rámci projektu

Nabídka příspěvku na dětské aktivity
ve kterém lze získat příspěvky na sportovní činnost dětí nabízíme aktivity ve všech našich oddílech mládeže.


Přijďte mezi nás do Sokola!

Chystáme nový rozvrh na školní rok 2023/24. Věříme, že si své cvičení vybere každý.

Máte doma ratolest ve věku 2-4 let a máte chuť s ní pravidelně rozvíjet základy pohybové gramotnosti? Pak se přihlaste do cvičení rodičů a dětí - cvičíme každý čtvrtek od 17.00-18.00 hod.. Cvičení Rodičů a dětí, cvičení Předškoláků a sokolské gymnastiky hlásí naplněnou kapacitu, proto již další zájemce v tuto chvíli nepřijímáme. Pro trochu starší 4-6 leté děti nabízíme každé pondělí od 17.00-18.00 hod. cvičení předškoláků či možnost začít chodit do oddílu moderní gymnastiky. Pohybové hry jsou určeny pro školáky z 1.-4. třídy a cvičíme každé pondělí od 18.00-19.00 hod.

Starší školou povinné děti se mohou v naší jednotě rozhodnout pro oddíl softballu či volejbalu.

Pro dospělé – a to nejen pro ženy - nabízíme cvičení Pilates, zdravotní cvičení s prvky jógy, SM systém dr. Smíška pro odstranění bolesti zad, cvičení s využitím velkých míčů a bodystyling.

Jste ještě starší, a hledáte místo, kde si budete moci zacvičit? Dvakrát týdně si můžete protáhnout svá těla při zdravotním cvičení pro seniory a speciálním cvičení pro méně pohyblivé na židlích.


Partneři

podrobnosti o našich partnerech

počítadlo

První závod letošní sezony našich nejmenších gymnastek

Slavoj RG Cup Plzeň - první závod letošní sezony našich nejmenších gymnastek

V neděli 22.10. se Selinka Güler, Nikolka Jedličková a Nikolka Reinberková účastnily pro náš oddíl prvního závodu podzimní sezóny. Pro obě Nikolky to byla zároveň závodní premiéra, která dopadla na výbornou😍. Sluníčka se představily ve dvou provedeních společné skladby se švihadly na hudbu ze Shreka, a i když mají holky ještě spoustu práce před sebou, krásným výrazem dojaly rozhodčí a odvezly si stříbrné medaile 🥈❤. Gratulujeme!

(mv)

foto1   foto2   foto3

foto4   foto5

XHTML 1.0 , CSS |  © MMII-MMXXIII mk