stránky Tělocvičné jednoty Sokol Pouchov
foto

Přijďte mezi nás do Sokola!

Chystáme nový rozvrh na školní rok 2023/24. Věříme, že si své cvičení vybere každý.

Máte doma ratolest ve věku 2-4 let a máte chuť s ní pravidelně rozvíjet základy pohybové gramotnosti? Pak se přihlaste do cvičení rodičů a dětí - cvičíme každý čtvrtek od 17.00-18.00 hod.. Cvičení Rodičů a dětí, cvičení Předškoláků a sokolské gymnastiky hlásí naplněnou kapacitu, proto již další zájemce v tuto chvíli nepřijímáme. Pro trochu starší 4-6 leté děti nabízíme každé pondělí od 17.00-18.00 hod. cvičení předškoláků či možnost začít chodit do oddílu moderní gymnastiky. Pohybové hry jsou určeny pro školáky z 1.-4. třídy a cvičíme každé pondělí od 18.00-19.00 hod.

Starší školou povinné děti se mohou v naší jednotě rozhodnout pro oddíl softballu či volejbalu.

Pro dospělé – a to nejen pro ženy - nabízíme cvičení Pilates, zdravotní cvičení s prvky jógy, SM systém dr. Smíška pro odstranění bolesti zad, cvičení s využitím velkých míčů a bodystyling.

Jste ještě starší, a hledáte místo, kde si budete moci zacvičit? Dvakrát týdně si můžete protáhnout svá těla při zdravotním cvičení pro seniory a speciálním cvičení pro méně pohyblivé na židlích.


V rámci projektu

Nabídka příspěvku na dětské aktivity
ve kterém lze získat příspěvky na sportovní činnost dětí, nabízíme aktivity ve všech našich oddílech mládeže.


Partneři

podrobnosti o našich partnerech

počítadlo

První závod letošní sezony našich nejmenších gymnastek

Slavoj RG Cup Plzeň - první závod letošní sezony našich nejmenších gymnastek

V neděli 22.10. se Selinka Güler, Nikolka Jedličková a Nikolka Reinberková účastnily pro náš oddíl prvního závodu podzimní sezóny. Pro obě Nikolky to byla zároveň závodní premiéra, která dopadla na výbornou😍. Sluníčka se představily ve dvou provedeních společné skladby se švihadly na hudbu ze Shreka, a i když mají holky ještě spoustu práce před sebou, krásným výrazem dojaly rozhodčí a odvezly si stříbrné medaile 🥈❤. Gratulujeme!

(mv)

foto1   foto2   foto3

foto4   foto5

XHTML 1.0 , CSS |  © MMII-MMXXIII mk