stránky Tělocvičné jednoty Sokol Pouchov
foto

Přijďte mezi nás do Sokola!

Chystáme nový rozvrh na školní rok 2023/24. Věříme, že si své cvičení vybere každý.

Máte doma ratolest ve věku 2-4 let a máte chuť s ní pravidelně rozvíjet základy pohybové gramotnosti? Pak se přihlaste do cvičení rodičů a dětí - cvičíme každý čtvrtek od 17.00-18.00 hod.. Cvičení Rodičů a dětí, cvičení Předškoláků a sokolské gymnastiky hlásí naplněnou kapacitu, proto již další zájemce v tuto chvíli nepřijímáme. Pro trochu starší 4-6 leté děti nabízíme každé pondělí od 17.00-18.00 hod. cvičení předškoláků či možnost začít chodit do oddílu moderní gymnastiky. Pohybové hry jsou určeny pro školáky z 1.-4. třídy a cvičíme každé pondělí od 18.00-19.00 hod.

Starší školou povinné děti se mohou v naší jednotě rozhodnout pro oddíl softballu či volejbalu.

Pro dospělé – a to nejen pro ženy - nabízíme cvičení Pilates, zdravotní cvičení s prvky jógy, SM systém dr. Smíška pro odstranění bolesti zad, cvičení s využitím velkých míčů a bodystyling.

Jste ještě starší, a hledáte místo, kde si budete moci zacvičit? Dvakrát týdně si můžete protáhnout svá těla při zdravotním cvičení pro seniory a speciálním cvičení pro méně pohyblivé na židlích.


V rámci projektu

Nabídka příspěvku na dětské aktivity
ve kterém lze získat příspěvky na sportovní činnost dětí, nabízíme aktivity ve všech našich oddílech mládeže.


Partneři

podrobnosti o našich partnerech

počítadlo

Pozvánka na výlet do Dětenice (betlém)

Všem členům TJ Sokol Pouchov

Nabízíme Vám všem v době předvánoční, konkrétně 3.12., zájezd do Osenice na prohlídku betléma. Osenice je částí obce Dětenice, kde již mnozí z vás byli, minimálně ve středověké krčmě.

https://www.detenickybetlem.cz/

Jeli bychom autobusem, příspěvek na autobus je 200,-Kč a vstupné na betlém je dobrovolný. Kapacita autobusu je 50 míst a „kdo se dřív přihlásí – ten pojede“.
V případě velkého zájmu bychom objednali autobusy dva. Přihlásit se můžete na emailu danakub@seznam.cz. Peníze budou vybírat cvičitelé nebo trenéři v průběhu listopadu.

Výbor jednoty
(dk)

XHTML 1.0 , CSS |  © MMII-MMXXIII mk