stránky Tělocvičné jednoty Sokol Pouchov

V rámci projektu

Nabídka příspěvku na dětské aktivity
ve kterém lze získat příspěvky na sportovní činnost dětí nabízíme aktivity ve všech našich oddílech mládeže.


Přijďte mezi nás do Sokola!

Chystáme nový rozvrh na školní rok 2023/24. Věříme, že si své cvičení vybere každý.

Máte doma ratolest ve věku 2-4 let a máte chuť s ní pravidelně rozvíjet základy pohybové gramotnosti? Pak se přihlaste do cvičení rodičů a dětí - cvičíme každý čtvrtek od 17.00-18.00 hod.. Cvičení Rodičů a dětí, cvičení Předškoláků a sokolské gymnastiky hlásí naplněnou kapacitu, proto již další zájemce v tuto chvíli nepřijímáme. Pro trochu starší 4-6 leté děti nabízíme každé pondělí od 17.00-18.00 hod. cvičení předškoláků či možnost začít chodit do oddílu moderní gymnastiky. Pohybové hry jsou určeny pro školáky z 1.-4. třídy a cvičíme každé pondělí od 18.00-19.00 hod.

Starší školou povinné děti se mohou v naší jednotě rozhodnout pro oddíl softballu či volejbalu.

Pro dospělé – a to nejen pro ženy - nabízíme cvičení Pilates, zdravotní cvičení s prvky jógy, SM systém dr. Smíška pro odstranění bolesti zad, cvičení s využitím velkých míčů a bodystyling.

Jste ještě starší, a hledáte místo, kde si budete moci zacvičit? Dvakrát týdně si můžete protáhnout svá těla při zdravotním cvičení pro seniory a speciálním cvičení pro méně pohyblivé na židlích.


Partneři

podrobnosti o našich partnerech

počítadlo

Pozvánka na výlet do Dětenice (betlém)

Všem členům TJ Sokol Pouchov

Nabízíme Vám všem v době předvánoční, konkrétně 3.12., zájezd do Osenice na prohlídku betléma. Osenice je částí obce Dětenice, kde již mnozí z vás byli, minimálně ve středověké krčmě.

https://www.detenickybetlem.cz/

Jeli bychom autobusem, příspěvek na autobus je 200,-Kč a vstupné na betlém je dobrovolný. Kapacita autobusu je 50 míst a „kdo se dřív přihlásí – ten pojede“.
V případě velkého zájmu bychom objednali autobusy dva. Přihlásit se můžete na emailu danakub@seznam.cz. Peníze budou vybírat cvičitelé nebo trenéři v průběhu listopadu.

Výbor jednoty
(dk)

XHTML 1.0 , CSS |  © MMII-MMXXIII mk