stránky Tělocvičné jednoty Sokol Pouchov
foto

Přijďte mezi nás do Sokola!

Chystáme nový rozvrh na školní rok 2023/24. Věříme, že si své cvičení vybere každý.

Máte doma ratolest ve věku 2-4 let a máte chuť s ní pravidelně rozvíjet základy pohybové gramotnosti? Pak se přihlaste do cvičení rodičů a dětí - cvičíme každý čtvrtek od 17.00-18.00 hod.. Cvičení Rodičů a dětí, cvičení Předškoláků a sokolské gymnastiky hlásí naplněnou kapacitu, proto již další zájemce v tuto chvíli nepřijímáme. Pro trochu starší 4-6 leté děti nabízíme každé pondělí od 17.00-18.00 hod. cvičení předškoláků či možnost začít chodit do oddílu moderní gymnastiky. Pohybové hry jsou určeny pro školáky z 1.-4. třídy a cvičíme každé pondělí od 18.00-19.00 hod.

Starší školou povinné děti se mohou v naší jednotě rozhodnout pro oddíl softballu či volejbalu.

Pro dospělé – a to nejen pro ženy - nabízíme cvičení Pilates, zdravotní cvičení s prvky jógy, SM systém dr. Smíška pro odstranění bolesti zad, cvičení s využitím velkých míčů a bodystyling.

Jste ještě starší, a hledáte místo, kde si budete moci zacvičit? Dvakrát týdně si můžete protáhnout svá těla při zdravotním cvičení pro seniory a speciálním cvičení pro méně pohyblivé na židlích.


V rámci projektu

Nabídka příspěvku na dětské aktivity
ve kterém lze získat příspěvky na sportovní činnost dětí, nabízíme aktivity ve všech našich oddílech mládeže.


Partneři

podrobnosti o našich partnerech

počítadlo

Úspěšný Mikulášský turnaj pro naše minivolejbalistky

Tradiční Mikulášský turnaji v minivolejbalu na Slavii.

V neděli 3.12.2023 se naše tři družstva mladších žákyň zúčastnila Mikulášského turnaje na Slavii. V oranžovém minivolejbalu bojovaly „Cácorky“ hráčky Anežka Kalousková, Johanka Kánská a Terezka Pospíchalová. V základní skupině vše vyhrály. Ve finále o 1. – 3. místo porazily o 1 bod. vítězky z Kvasin, ale prohrály o 7 bodů se Slavií. Poměrem míčů tak klesly na 3.místo. Zaslouží si velikou pochvalu za bojovnost a krásnou přemýšlivou hru.

V modrém minivolejbalu jsme měly 2 družstva „Pandy“ hráčky Eliška Gabrielová, Eliška Kalousková, Eliška Merglová a nejmladší Deniska Tučková. Hra se jim příliš nedařila. Byla vidět nerozhodnost, nesehranost a bohužel i špatné základy v technice. Ve finále se již zlepšovaly. Tři výhry a jedna prohra je posunuly na slušné 12.místo z 14 družstev.

O nejlepší hru a výsledek se postaraly hráčky „Pouchovačky“ Kája Jedličková, Sára Ornstová, Apolena Petruchová a Gábina Radoňová. Hrály s přehledem, obětavě a bojovně. Vyhrály všechny zápasy v základní i finálové skupině. Mohly se tak radovat z krásného 1.místa. Moc blahopřejeme!

Pevně doufám, že se všechny hráčky budou na trénincích více snažit, aby se každá co nejvíce zdokonalila v technice a zlepšila se hra družstva. Vždy je to o individuálním zdokonalování a v týmu o vzájemné souhře a bojovnosti.

D.Čechová

Odkaz na fotky: volejbal-pouchov/album/mikulassky-turnaj-2023-12-03

XHTML 1.0 , CSS |  © MMII-MMXXIII mk