stránky Tělocvičné jednoty Sokol Pouchov

V rámci projektu

Nabídka příspěvku na dětské aktivity
ve kterém lze získat příspěvky na sportovní činnost dětí nabízíme aktivity ve všech našich oddílech mládeže.


Přijďte mezi nás do Sokola!

Chystáme nový rozvrh na školní rok 2023/24. Věříme, že si své cvičení vybere každý.

Máte doma ratolest ve věku 2-4 let a máte chuť s ní pravidelně rozvíjet základy pohybové gramotnosti? Pak se přihlaste do cvičení rodičů a dětí - cvičíme každý čtvrtek od 17.00-18.00 hod.. Cvičení Rodičů a dětí, cvičení Předškoláků a sokolské gymnastiky hlásí naplněnou kapacitu, proto již další zájemce v tuto chvíli nepřijímáme. Pro trochu starší 4-6 leté děti nabízíme každé pondělí od 17.00-18.00 hod. cvičení předškoláků či možnost začít chodit do oddílu moderní gymnastiky. Pohybové hry jsou určeny pro školáky z 1.-4. třídy a cvičíme každé pondělí od 18.00-19.00 hod.

Starší školou povinné děti se mohou v naší jednotě rozhodnout pro oddíl softballu či volejbalu.

Pro dospělé – a to nejen pro ženy - nabízíme cvičení Pilates, zdravotní cvičení s prvky jógy, SM systém dr. Smíška pro odstranění bolesti zad, cvičení s využitím velkých míčů a bodystyling.

Jste ještě starší, a hledáte místo, kde si budete moci zacvičit? Dvakrát týdně si můžete protáhnout svá těla při zdravotním cvičení pro seniory a speciálním cvičení pro méně pohyblivé na židlích.


Partneři

podrobnosti o našich partnerech

počítadlo

Kadetky na turnaji o umístění skončily druhé

Na závěrečném turnaji o umístění o konečné šesté místo, který se uskutečnil o víkendu na přelomu září a října u nás v Hradci Králové, získala naše děvčata skvělé druhé místo.
Prvenství v turnaji nám uniklo o jeden bod, kdy jsme o vítězství přišli po jedné zbytečné chybě v zápase s Brnem. I tak je celkové sedmé místo v Lize kadetek 2023, ve které soutěžilo 25 týmů, skvělý výsledek.

Oddíl dívek hrál tuto kategorii vůbec poprvé, takže dívkám i trenérů patří velký dík. Poděkování patří i všem za skvělou podporu včetně Města Hradec Králové a Sokola Pouchov. Již teď se těšíme na novou sezónu.

(ld)

XHTML 1.0 , CSS |  © MMII-MMXXIII mk