V rámci projektu

Nabídka příspěvku na dětské aktivity
ve kterém lze získat příspěvky na sportovní činnost dětí nabízíme aktivity ve všech našich oddílech mládeže.

Chystáme nový rozvrh na školní rok 2023/24. Věříme, že si své cvičení vybere každý.

Máte doma ratolest ve věku 2-4 let a máte chuť s ní pravidelně rozvíjet základy pohybové gramotnosti? Pak se přihlaste do cvičení rodičů a dětí - cvičíme každý čtvrtek od 17.00-18.00 hod.. Cvičení Rodičů a dětí, cvičení Předškoláků a sokolské gymnastiky hlásí naplněnou kapacitu, proto již další zájemce v tuto chvíli nepřijímáme. Pro trochu starší 4-6 leté děti nabízíme každé pondělí od 17.00-18.00 hod. cvičení předškoláků či možnost začít chodit do oddílu moderní gymnastiky. Pohybové hry jsou určeny pro školáky z 1.-4. třídy a cvičíme každé pondělí od 18.00-19.00 hod.

Starší školou povinné děti se mohou v naší jednotě rozhodnout pro oddíl softballu či volejbalu.

Festivalu barevného minivolejbalu - 8.10.2023

Mladší žákyně pouchovského volejbalového oddílu se v neděli 8.10.2023 na Slavii zúčastnily Festivalu barevného minivolejbalu.

Největší úspěch a 1.místo zaslouženě vybojovaly oranžové hráčky Anežka Kalousková, Johanka Kánská a začínající Matylda Ježdíková.

V červeném mini jsme měly 2 družstva. Hráčky Káťa Hejlová, Terezka Pospíchalová, Anička Sedláčková, Kristýnka Špráchalová, Deniska Tučková a Ema Vilímková neměly dost zkušeností, aby všechny soupeře porazily. Obě družstva se umístila na 5. místě ze 6 družstev.

V modrém minivolejbalu o dobré umístění bojovalo 20 družstev ve 4 skupinách. Pouchovačky Kája Jedličková, Apolena Petruchová, Gábina Radoňová, Eliška Gabrielová, Klára Lachmanová a Sára Ornstová. Holky střídaly výhry i prohry, někdy těsné. Tomu odpovídalo 11.místo. V takové konkurenci to pro ně byl úspěch. Dokázaly si, že umí bojovat. Radovaly se z každého vítězství a z prohry se snažily poučit.

Děkujeme všem hráčkám za bojovnost a reprezentaci a rodičům za povzbuzování.

D. Čechová

Odkaz na fotky: rajce.idnes.cz/volejbal-pouchov/8744189