stránky Tělocvičné jednoty Sokol Pouchov

V rámci projektu

Nabídka příspěvku na dětské aktivity
ve kterém lze získat příspěvky na sportovní činnost dětí nabízíme aktivity ve všech našich oddílech mládeže.


Přijďte mezi nás do Sokola!

Chystáme nový rozvrh na školní rok 2023/24. Věříme, že si své cvičení vybere každý.

Máte doma ratolest ve věku 2-4 let a máte chuť s ní pravidelně rozvíjet základy pohybové gramotnosti? Pak se přihlaste do cvičení rodičů a dětí - cvičíme každý čtvrtek od 17.00-18.00 hod.. Cvičení Rodičů a dětí, cvičení Předškoláků a sokolské gymnastiky hlásí naplněnou kapacitu, proto již další zájemce v tuto chvíli nepřijímáme. Pro trochu starší 4-6 leté děti nabízíme každé pondělí od 17.00-18.00 hod. cvičení předškoláků či možnost začít chodit do oddílu moderní gymnastiky. Pohybové hry jsou určeny pro školáky z 1.-4. třídy a cvičíme každé pondělí od 18.00-19.00 hod.

Starší školou povinné děti se mohou v naší jednotě rozhodnout pro oddíl softballu či volejbalu.

Pro dospělé – a to nejen pro ženy - nabízíme cvičení Pilates, zdravotní cvičení s prvky jógy, SM systém dr. Smíška pro odstranění bolesti zad, cvičení s využitím velkých míčů a bodystyling.

Jste ještě starší, a hledáte místo, kde si budete moci zacvičit? Dvakrát týdně si můžete protáhnout svá těla při zdravotním cvičení pro seniory a speciálním cvičení pro méně pohyblivé na židlích.


Partneři

podrobnosti o našich partnerech

počítadlo

Festivalu barevného minivolejbalu - 8.10.2023

Mladší žákyně pouchovského volejbalového oddílu se v neděli 8.10.2023 na Slavii zúčastnily Festivalu barevného minivolejbalu.

Největší úspěch a 1.místo zaslouženě vybojovaly oranžové hráčky Anežka Kalousková, Johanka Kánská a začínající Matylda Ježdíková.

V červeném mini jsme měly 2 družstva. Hráčky Káťa Hejlová, Terezka Pospíchalová, Anička Sedláčková, Kristýnka Špráchalová, Deniska Tučková a Ema Vilímková neměly dost zkušeností, aby všechny soupeře porazily. Obě družstva se umístila na 5. místě ze 6 družstev.

V modrém minivolejbalu o dobré umístění bojovalo 20 družstev ve 4 skupinách. Pouchovačky Kája Jedličková, Apolena Petruchová, Gábina Radoňová, Eliška Gabrielová, Klára Lachmanová a Sára Ornstová. Holky střídaly výhry i prohry, někdy těsné. Tomu odpovídalo 11.místo. V takové konkurenci to pro ně byl úspěch. Dokázaly si, že umí bojovat. Radovaly se z každého vítězství a z prohry se snažily poučit.

Děkujeme všem hráčkám za bojovnost a reprezentaci a rodičům za povzbuzování.

D. Čechová

Odkaz na fotky: rajce.idnes.cz/volejbal-pouchov/8744189

XHTML 1.0 , CSS |  © MMII-MMXXIII mk