stránky Tělocvičné jednoty Sokol Pouchov
foto

Přijďte mezi nás do Sokola!

Chystáme nový rozvrh na školní rok 2023/24. Věříme, že si své cvičení vybere každý.

Máte doma ratolest ve věku 2-4 let a máte chuť s ní pravidelně rozvíjet základy pohybové gramotnosti? Pak se přihlaste do cvičení rodičů a dětí - cvičíme každý čtvrtek od 17.00-18.00 hod.. Cvičení Rodičů a dětí, cvičení Předškoláků a sokolské gymnastiky hlásí naplněnou kapacitu, proto již další zájemce v tuto chvíli nepřijímáme. Pro trochu starší 4-6 leté děti nabízíme každé pondělí od 17.00-18.00 hod. cvičení předškoláků či možnost začít chodit do oddílu moderní gymnastiky. Pohybové hry jsou určeny pro školáky z 1.-4. třídy a cvičíme každé pondělí od 18.00-19.00 hod.

Starší školou povinné děti se mohou v naší jednotě rozhodnout pro oddíl softballu či volejbalu.

Pro dospělé – a to nejen pro ženy - nabízíme cvičení Pilates, zdravotní cvičení s prvky jógy, SM systém dr. Smíška pro odstranění bolesti zad, cvičení s využitím velkých míčů a bodystyling.

Jste ještě starší, a hledáte místo, kde si budete moci zacvičit? Dvakrát týdně si můžete protáhnout svá těla při zdravotním cvičení pro seniory a speciálním cvičení pro méně pohyblivé na židlích.


V rámci projektu

Nabídka příspěvku na dětské aktivity
ve kterém lze získat příspěvky na sportovní činnost dětí, nabízíme aktivity ve všech našich oddílech mládeže.


Partneři

podrobnosti o našich partnerech

počítadlo

Letní softballové soustředění 2023

Již tradičně se v druhém červencovém týdnu uskutečnilo letní softballové soustředění v Kostelci nad Orlicí.

foto1 foto2

Letos s rekordní účastí 35 hráčů a hráček, což je skvělé jednak pro samotnou akci a zároveň i pro softball v Hradci Králové, jelikož popularita tohoto sportu v našem městě stále roste. Kromě tréninku softballových dovedností jsme si užili i skvělý výlet na pastvinskou přehradu, kde jsem využili atrakci bobové dráhy a v krásném letním počasí jsme se i vykoupali.

foto3 foto4 foto5

Již teď se těšíme na soustředění v roce 2024.

foto6

Děkujeme Městu Hradec Králové za finanční podporu mládeže našeho oddílu, díky které mohlo být uspořádáno i toto soustředění.

(ld)

XHTML 1.0 , CSS |  © MMII-MMXXIII mk