stránky Tělocvičné jednoty Sokol Pouchov
foto

Přijďte mezi nás do Sokola!

Chystáme nový rozvrh na školní rok 2023/24. Věříme, že si své cvičení vybere každý.

Máte doma ratolest ve věku 2-4 let a máte chuť s ní pravidelně rozvíjet základy pohybové gramotnosti? Pak se přihlaste do cvičení rodičů a dětí - cvičíme každý čtvrtek od 17.00-18.00 hod.. Cvičení Rodičů a dětí, cvičení Předškoláků a sokolské gymnastiky hlásí naplněnou kapacitu, proto již další zájemce v tuto chvíli nepřijímáme. Pro trochu starší 4-6 leté děti nabízíme každé pondělí od 17.00-18.00 hod. cvičení předškoláků či možnost začít chodit do oddílu moderní gymnastiky. Pohybové hry jsou určeny pro školáky z 1.-4. třídy a cvičíme každé pondělí od 18.00-19.00 hod.

Starší školou povinné děti se mohou v naší jednotě rozhodnout pro oddíl softballu či volejbalu.

Pro dospělé – a to nejen pro ženy - nabízíme cvičení Pilates, zdravotní cvičení s prvky jógy, SM systém dr. Smíška pro odstranění bolesti zad, cvičení s využitím velkých míčů a bodystyling.

Jste ještě starší, a hledáte místo, kde si budete moci zacvičit? Dvakrát týdně si můžete protáhnout svá těla při zdravotním cvičení pro seniory a speciálním cvičení pro méně pohyblivé na židlích.


V rámci projektu

Nabídka příspěvku na dětské aktivity
ve kterém lze získat příspěvky na sportovní činnost dětí, nabízíme aktivity ve všech našich oddílech mládeže.


Partneři

podrobnosti o našich partnerech

počítadlo

Sletová štafeta a sokolský běh republiky ... (24.9.2023)

foto k článkuO víkendu 23.-24.9.2023 se naše jednota stala součástí sletové štafety, akce v rámci blížícího se XVII. všesokolského sletu 2024. Zároveň jsme se zúčastnili Sokolského běhu republiky - 3.ročníku poháru župy Orlické. »»

Moderní gymnastky nezahálely ani o prázdninách ... (11.9.2023)

foto k článkuPo krátkém volnu, kde se naše gymnastky rozprchly do různých částí světa k nabrání energie z moře, sluníčka a k zaslouženému odpočinku, jsme se vrátily zpět do hal, kde nás opět čeká tvrdá práce. »»

Oddíl basketbalu se představuje ... (30.8.2023)

foto k článkuNaše jednota se přes léto rozrostla o nový oddíl basketbalu. Více o činnosti a cílech se dozvíte uvnitř článku. »»

Letní volejbalové soustředění Dobruška 2023 je za námi ... (27.8.2023)

foto k článkuTakřka 40 mladých volejbalistek má za sebou letní předsezónní soustředění na tradičním místě v areálu sokolovny v Dobrušce. »»

zprávy z Všestrannosti ... (29.7.2023)

foto k článkuněkolik informací z oddílu Všestrannosti »»

XHTML 1.0 , CSS |  © MMII-MMXXIII mk