stránky Tělocvičné jednoty Sokol Pouchov

V rámci projektu

Nabídka příspěvku na dětské aktivity
ve kterém lze získat příspěvky na sportovní činnost dětí nabízíme aktivity ve všech našich oddílech mládeže.


Přijďte mezi nás do Sokola!

Chystáme nový rozvrh na školní rok 2023/24. Věříme, že si své cvičení vybere každý.

Máte doma ratolest ve věku 2-4 let a máte chuť s ní pravidelně rozvíjet základy pohybové gramotnosti? Pak se přihlaste do cvičení rodičů a dětí - cvičíme každý čtvrtek od 17.00-18.00 hod.. Cvičení Rodičů a dětí, cvičení Předškoláků a sokolské gymnastiky hlásí naplněnou kapacitu, proto již další zájemce v tuto chvíli nepřijímáme. Pro trochu starší 4-6 leté děti nabízíme každé pondělí od 17.00-18.00 hod. cvičení předškoláků či možnost začít chodit do oddílu moderní gymnastiky. Pohybové hry jsou určeny pro školáky z 1.-4. třídy a cvičíme každé pondělí od 18.00-19.00 hod.

Starší školou povinné děti se mohou v naší jednotě rozhodnout pro oddíl softballu či volejbalu.

Pro dospělé – a to nejen pro ženy - nabízíme cvičení Pilates, zdravotní cvičení s prvky jógy, SM systém dr. Smíška pro odstranění bolesti zad, cvičení s využitím velkých míčů a bodystyling.

Jste ještě starší, a hledáte místo, kde si budete moci zacvičit? Dvakrát týdně si můžete protáhnout svá těla při zdravotním cvičení pro seniory a speciálním cvičení pro méně pohyblivé na židlích.


Partneři

podrobnosti o našich partnerech

počítadlo

Sletová štafeta a sokolský běh republiky ... (24.9.2023)

foto k článkuO víkendu 23.-24.9.2023 se naše jednota stala součástí sletové štafety, akce v rámci blížícího se XVII. všesokolského sletu 2024. Zároveň jsme se zúčastnili Sokolského běhu republiky - 3.ročníku poháru župy Orlické. »»

Moderní gymnastky nezahálely ani o prázdninách ... (11.9.2023)

foto k článkuPo krátkém volnu, kde se naše gymnastky rozprchly do různých částí světa k nabrání energie z moře, sluníčka a k zaslouženému odpočinku, jsme se vrátily zpět do hal, kde nás opět čeká tvrdá práce. »»

Oddíl basketbalu se představuje ... (30.8.2023)

foto k článkuNaše jednota se přes léto rozrostla o nový oddíl basketbalu. Více o činnosti a cílech se dozvíte uvnitř článku. »»

Letní volejbalové soustředění Dobruška 2023 je za námi ... (27.8.2023)

foto k článkuTakřka 40 mladých volejbalistek má za sebou letní předsezónní soustředění na tradičním místě v areálu sokolovny v Dobrušce. »»

zprávy z Všestrannosti ... (29.7.2023)

foto k článkuněkolik informací z oddílu Všestrannosti »»

XHTML 1.0 , CSS |  © MMII-MMXXIII mk