stránky Tělocvičné jednoty Sokol Pouchov

V rámci projektu

Nabídka příspěvku na dětské aktivity
ve kterém lze získat příspěvky na sportovní činnost dětí nabízíme aktivity ve všech našich oddílech mládeže.


Přijďte mezi nás do Sokola!

Chystáme nový rozvrh na školní rok 2023/24. Věříme, že si své cvičení vybere každý.

Máte doma ratolest ve věku 2-4 let a máte chuť s ní pravidelně rozvíjet základy pohybové gramotnosti? Pak se přihlaste do cvičení rodičů a dětí - cvičíme každý čtvrtek od 17.00-18.00 hod.. Cvičení Rodičů a dětí hlásí naplněnou kapacitu, proto již další zájemce nepřijímáme. Pro trochu starší 4-6 leté děti nabízíme každé pondělí od 17.00-18.00 hod. cvičení předškoláků či možnost začít chodit do oddílu moderní gymnastiky. Pohybové hry jsou určeny pro školáky z 1.-4. třídy a cvičíme každé pondělí od 18.00-19.00 hod.

Starší děti se pak mohou v naší jednotě rozhodnout pro oddíl softballu či volejbalu.

Pro dospělé – a to nejen pro ženy - nabízíme cvičení Pilates, zdravotní cvičení s prvky jógy, SM systém dr. Smíška pro odstranění bolesti zad, cvičení s využitím velkých míčů a bodystyling.

Jste ještě starší, a hledáte místo, kde si budete moci zacvičit? Dvakrát týdně si můžete protáhnout svá těla při zdravotním cvičení pro seniory a speciálním cvičení pro méně pohyblivé na židlích.


Partneři

podrobnosti o našich partnerech

počítadlo

Závodní družstvo MG - shrnutí dosavadních výsledků sezóny

Závodní sezóna 2023 je pro naše moderní gymnastky v plném proudu. Téměř víkend co víkend jsme na závodech po celé ČR i s mezinárodní účastí. Tak nám dovolte pár ohlédnutí za úspěchy našich šikovných dětí.

V tomto roce své gymnastické umění předvádí naše nové holčičky, ale také otřelé závodnice. Dovolte nám je představit:
Hana Monika Helingerová, ročníku 2009, kategorie JUNIORKY A (JUN A)
Amélie Vachková, ročník 2011, kategorie NADĚJE STARŠÍ A ( NST A)
Adina Jakubcová, ročník 2012, kategorie NADĚJE STRAŠÍ A ( NST A)
Barešová Adéla, ročník 2013, kategorie NADĚJE MLADŠÍ B ( NML B)
Kramárová Vanesa, ročník 2013, kategorie NADĚJE MLADŠÍ B ( NML B)
Hemrlíková Eliška, ročník 2015, kategorie NADĚJE NEJMLADŠÍ ( NNML)
Güler Selina, ročník 2017, kategorie NADĚJE NEJMLADŠÍ ( NNML)
Jedličková Nikol, ročník 2017 – příprava pro VP
Reinberková Nikol, ročník 2017 – příprava pro VP

Sezóna 2023:
Fairytale International Young Talents Viena Cup 2023 v lednu jsme se účastnily prvního závodu, kde se účastnilo 200 závodnic z 15 států, nejdál asi z Egypta. Závod končil i s vyhlášením ve 22.30. Holky vykročily skvěle do nové sezóny a odvezly si několik cenných zkušeností.
mg_sokolská gymnastika Milevský pohár 4.3. Tento závod byl obsazený silnou konkurencí závodnic Polska, Slovenska a Ukrajiny – účast: Adél, Vani, Adi, Ami. Adél s Ami vezou tři medaile - Ami stříbro, Adél stříbro a bronz.
Goodwill Cup 2023 - 18.3. Na tomto závodě měla svou účast pouze naše Adél a Hani NSTB, kde Adél to opět 3x bronzově cinklo.
Bohemka "Bobík" Cup 1.4. – účast: Seli, Adél, Vani, Adi, Ami, Hani. Tento závod byl vele důležitým závodem pro naši Selinku, pro kterou byl závod první v životě a hned vybojovala bronz, Vanes přidala dvě stříbra a jeden bronz, Adi jeden bronz stejně jako Ami.
mg_sokolská gymnastika Neděle 2.4.XXII.AJUR Cup - Memoriál Radka Urminského účast: Seli, Adél, Vani, Hani. Adél přivezla zlato a stříbro.
Další zastávka byla v nádherné hale v Táboře UPREAL CUP 7.4.. účast: Adél, Vani, Adi, Ami, Hani. 1.ročník mezinárodního závodu se vydařil zlaté Adél i stříbrné Vanes. V odpoledním závodě a silně obsazené kategorii odváží Ami stříbro a bronz.
RG Cup 15.4. účast: Seli, Adél, Vani, Adi, Ami, Hani. Seli brala bronz, Hani dokonce stříbro.
Vinohradský hrozen 16.4.. Do Prahy vyjely pouze tři naše závodnice Adél, Ami a Hani Adél přivezla zlato a stříbro, Ami dokonce zlatý Hattrick😊.

Přebor Východočeské oblasti 1.5. - jeden z nejdůležitějších závodů sezóny a to Oblastní přebor a nominace na MČR účast : Seli, Adél, Vani a Ami ( Adi se bohužel pro zranění nemohla účastnit). Pro děvčátka narozená 2015 a mladší je tento závod nejvyšší možnou soutěží, starší děvčata již bojují o účast na Mistrovství republiky. Postupové klíče jsou poměrně přísné. O to větší radost jsme měly, když se dnes nominovaly všechny naše závodnice. Selinka Güler ještě závodila v nepostupové nejmladší kategorii. Adél vybojovala zlato, Seli, Vanes a Ami potom stříbro.

mg_sokolská gymnastika No a blíží se vrchol sezóny a to nominace na MČR. Jako první to čekalo Hani. Kvalifikace Juniorek A Vyškov. Mezi 40 českými závodnicemi se umístila na 28. místě a bohužel to tento rok na MČR nevyšlo a unikl jí postup o 3 místa.

Ještě se náš oddíl účastnil vystoupení na SPORTOVCI ROKU….. ,ale to by dnes asi stačilo a to zase příště 😊

Tak a teď už se nebudeme ohlížet, ale upřeně hledět vpřed, protože nás čeká vrchol toho všeho a to MISTROVSTVÍ  ČESKÉ REPUBLIKY V MODERNÍ GYMNASTICE, kde o svoje nejlepší výkony bude cvičit Adélka a Vaneska 20.5. v Hradci Králové a 28.5. v Praze Adinka a Amélka. Děkujeme za podporu a fandění našem holkám – DRŽTE JIM PĚSTI.

(mv)mg_sokolská gymnastika

XHTML 1.0 , CSS |  © MMII-MMXXIII mk