stránky Tělocvičné jednoty Sokol Pouchov
foto

Přijďte mezi nás do Sokola!

Chystáme nový rozvrh na školní rok 2023/24. Věříme, že si své cvičení vybere každý.

Máte doma ratolest ve věku 2-4 let a máte chuť s ní pravidelně rozvíjet základy pohybové gramotnosti? Pak se přihlaste do cvičení rodičů a dětí - cvičíme každý čtvrtek od 17.00-18.00 hod.. Cvičení Rodičů a dětí, cvičení Předškoláků a sokolské gymnastiky hlásí naplněnou kapacitu, proto již další zájemce v tuto chvíli nepřijímáme. Pro trochu starší 4-6 leté děti nabízíme každé pondělí od 17.00-18.00 hod. cvičení předškoláků či možnost začít chodit do oddílu moderní gymnastiky. Pohybové hry jsou určeny pro školáky z 1.-4. třídy a cvičíme každé pondělí od 18.00-19.00 hod.

Starší školou povinné děti se mohou v naší jednotě rozhodnout pro oddíl softballu či volejbalu.

Pro dospělé – a to nejen pro ženy - nabízíme cvičení Pilates, zdravotní cvičení s prvky jógy, SM systém dr. Smíška pro odstranění bolesti zad, cvičení s využitím velkých míčů a bodystyling.

Jste ještě starší, a hledáte místo, kde si budete moci zacvičit? Dvakrát týdně si můžete protáhnout svá těla při zdravotním cvičení pro seniory a speciálním cvičení pro méně pohyblivé na židlích.


V rámci projektu

Nabídka příspěvku na dětské aktivity
ve kterém lze získat příspěvky na sportovní činnost dětí, nabízíme aktivity ve všech našich oddílech mládeže.


Partneři

podrobnosti o našich partnerech

počítadlo

Festival minivolejbalu v Dřevěnici (28.5.2023)

Opět po roce se vydala výprava nejmladších volejbalistek našeho oddílu do nejslavnější volejbalové vesnice v Česku - do Dřevěnice, aby se zde holky zúčastnily festivalového turnaje v barevném minivolejbalu.

Za naši TJ se turnaje zúčastnila 3 oranžová družstva z celkového počtu 19 družstev a 1 červené družstvo z 12 družstev. Konkurence byla veliká a oddíly byly z celého kraje. Hrálo se v základních skupinách a ve finále o umístění. Turnaj probíhal za slunečného a příjemně teplého počasí. Hráčky bojovaly o nejlepší výsledky a v závěru je čekalo ocenění a sladká odměna.

Naše oranžová děvčata „Špunti“ : Kačka Hejlová a Terezka Pospíchalová vybojovaly krásné 6.místo.
„Cácorky“ : Anička Sedláčková, Kristýna Špráchalová obsadily 14.místo.
„Pony“ : Anežka Kalousková, Johanka Kánská se umístily na 17.místě.

V červeném družstvu se střídaly : Eliška Gabrielová, Apolenka Petruchová, Anetka Schejbalová. Štěstí jim moc nepřálo a po několika těsných prohrách je čekalo 11.místo.

Děkuji všem rodičům, kteří se starali o organizaci, povzbuzovali a byli oporou hrajícím děvčatům.

Dagmar Čechová

Odkaz na fotky: volejbal-pouchov.rajce.cz/Drevenice_-_festival_mini_28.5.2023/

XHTML 1.0 , CSS |  © MMII-MMXXIII mk