stránky Tělocvičné jednoty Sokol Pouchov
foto

Přijďte mezi nás do Sokola!

Chystáme nový rozvrh na školní rok 2024/25. Věříme, že si své cvičení vybere každý.

Cvičení Rodičů a dětí, cvičení Předškoláků a sokolské gymnastiky hlásí naplněnou kapacitu, proto již další zájemce v tuto chvíli nepřijímáme. Máte doma ratolest ve věku 2-4 let a máte chuť s ní pravidelně rozvíjet základy pohybové gramotnosti? Pak se přihlaste do cvičení rodičů a dětí - cvičíme každý čtvrtek od 17.00-18.00 hod.. Pro trochu starší 4-6 leté děti nabízíme každé pondělí od 17.00-18.00 hod. cvičení předškoláků či možnost začít chodit do oddílu moderní gymnastiky. Pohybové hry jsou určeny pro školáky z 1.-4. třídy a cvičíme každé pondělí od 18.00-19.00 hod.

Starší školou povinné děti se mohou v naší jednotě rozhodnout pro oddíl softballu či volejbalu.

Pro dospělé – a to nejen pro ženy - nabízíme cvičení Pilates, zdravotní cvičení s prvky jógy, SM systém dr. Smíška pro odstranění bolesti zad, cvičení s využitím velkých míčů a bodystyling.

Jste ještě starší, a hledáte místo, kde si budete moci zacvičit? Dvakrát týdně si můžete protáhnout svá těla při zdravotním cvičení pro seniory a speciálním cvičení pro méně pohyblivé na židlích.


V rámci projektu

Nabídka příspěvku na dětské aktivity
ve kterém lze získat příspěvky na sportovní činnost dětí, nabízíme aktivity ve všech našich oddílech mládeže.


Partneři

podrobnosti o našich partnerech

počítadlo

Sletová štafeta a sokolský běh republiky

O víkendu 23.-24.9.2023 se naše jednota stala součástí sletové štafety, akce v rámci blížícího se XVII. všesokolského sletu 2024.

Zároveň jsme se zúčastnili Sokolského běhu republiky - 3.ročníku poháru župy Orlické:
V neděli 24.9.2023 se členky volejbalového oddílu TJ Sokol Pouchov zúčastnily Sokolského běhu republiky 3.ročníku poháru župy Orlické. Před budovou sokolovny na Eliščině nábřeží se před bránou shromáždili všichni závodníci, zástupci Sokola, rodiče a diváci. Po vztyčení sokolské vlajky proběhlo slavnostní zahájení s předáváním štafet se stuhami z různých jednot župy Orlické a Krkonošské. Po krátkém přivítání, pronesení sletového poselství, fotografování a sokolské znělce, všichni závodníci prošli od slavnostní brány na stadion.

Pouchovskou štafetu nejmladší žactvo/ 2012-2013/ rozbíhala jako 1. Kačka Hejlová/2013/, 2. Terezka Pospíchalová/2013/, 3. Anežka Kalousková/2015/. 4.a 5. závodnice byla děvčata z Pražského Předměstí/2012/. Každá ze závodnic běžela 3x 100 metrů. Z 5 štafet se umístily na 4.místě. Za svoji účast dostaly drobné odměny. Děvčata běžela moc pěkně, bojovala ze všech sil. Pouchovské závodnice byly věkově nejmladší. Původně přihlášená děvčata byla nemocná.

V pouchovské štafetě mladších žákyň/2010-2011/ startovaly : Eliška Merglová, Majda Valentová, Apolenka Petruchová, Adélka Nováková, Sofie Michálková. Povzbuzovala je Lili Bodláková. Už od začátku všechny běžely ve výborném tempu a předávaly štafetový kolík jako 2. Toto místo si udržely. Stály na stupních vítězů, radovaly se ze stříbra a jako ocenění dostaly nákrčník.

Putovní pohár získalo atletické družstvo TJ Sokol Hradec Králové.

Štafetový běh provázelo krásné počasí, bojovnost závodících, radost z úspěchu a zájem veřejnosti.

Děkujeme hlavně našim pouchovským děvčatům za reprezentaci a rodičům za pomoc s organizací.

(dč)

Odkaz na fotky - sletová štafeta rajce.idnes.cz/sletova-stafeta-23-24-9-2023
- sokolský běh republiky rajce.idnes.cz/sokolsky-beh-republiky-24-9-2023-2

XHTML 1.0 , CSS |  © MMII-MMXXIII mk