Cvičení Rodičů a dětí, cvičení Předškoláků a sokolské gymnastiky hlásí naplněnou kapacitu, proto již další zájemce v tuto chvíli nepřijímáme. Máte doma ratolest ve věku 2-4 let a máte chuť s ní pravidelně rozvíjet základy pohybové gramotnosti? Pak se přihlaste do cvičení rodičů a dětí - cvičíme každý čtvrtek od 17.00-18.00 hod.. Pro trochu starší 4-6 leté děti nabízíme každé pondělí od 17.00-18.00 hod. cvičení předškoláků či možnost začít chodit do oddílu moderní gymnastiky. Pohybové hry jsou určeny pro školáky z 1.-4. třídy a cvičíme každé pondělí od 18.00-19.00 hod.

Oddíl basketbalu se představuje

Sokol Pouchov se od 1. září 2023 rozrůstá o nový basketbalový oddíl mužů. Družstvo bude působit v Okresním přeboru Hradce Králové, kde se utká s dalšími městskými a regionálními týmy. Cílem oddílu je podporovat rozvoj basketbalu regionu, nabídnout možnost sportovního vyžití a zábavy a současně reprezentovat Pouchov na basketbalové scéně.

Oddíl vznikl z iniciativy několika nadšených hráčů v rámci amatérského městského týmu před cca 6 lety. Ti se rozhodli oslovit vedení Sokola Pouchova a požádat o začlenění. Po jednáních se podařilo dohodnout spolupráci a získat podporu pro nový projekt. Oddíl bude mít k dispozici kvalitní tréninkové vybavení, vedení a sportovní zázemí.

Basketbalový oddíl Sokola Pouchova bude mít prozatím pouze jednu kategorii, a to mužskou. Muži budou hrát v městské lize v Hradci Králové, kde se představí ve 20 zápasech v základní části a poté v play-off podle umístění. Detailní informace budou známy před koncem září 2023. Srdečně Vás tedy zveme na některé z nadcházejících utkání.

Zájemci o vstup do oddílu se mohou přihlásit na e-mail dvorak.p5@gmail.com nebo na telefonní číslo 776 207 743 u vedoucího oddílu. Tréninky budou probíhat každé pondělí od 20:00 do 21:30 ve Sportovní hale Pouchov od 4.9.2023. Jedinými podmínkami je splnění věkové hranice min. 18 let a alespoň základní zkušenost a znalost basketbalu.