Cvičení Rodičů a dětí, cvičení Předškoláků a sokolské gymnastiky hlásí naplněnou kapacitu, proto již další zájemce v tuto chvíli nepřijímáme. Máte doma ratolest ve věku 2-4 let a máte chuť s ní pravidelně rozvíjet základy pohybové gramotnosti? Pak se přihlaste do cvičení rodičů a dětí - cvičíme každý čtvrtek od 17.00-18.00 hod.. Pro trochu starší 4-6 leté děti nabízíme každé pondělí od 17.00-18.00 hod. cvičení předškoláků či možnost začít chodit do oddílu moderní gymnastiky. Pohybové hry jsou určeny pro školáky z 1.-4. třídy a cvičíme každé pondělí od 18.00-19.00 hod.

Moderní gymnastky nezahálely ani o prázdninách

Po krátkém volnu, kde se naše gymnastky rozprchly do různých částí světa, kde nabíraly energii z moře, sluníčka a zaslouženého odpočinku jsme se vrátily zpět do hal, kde nás opět čeká tvrdá práce.

4.8.-13.8. 2023 se naše gymnastky volného programu: Ami, Adi, Hani, Adél a Vany zúčastnily soustředění moderní gymnastky v Tachově, kde bylo 57 gymnastek, 13 trenérů, 11 oddílů, 2 státy. Zde naše svěřenkyně dostaly perfektní sportovní přípravu.

Dále je poslední týden prázdnin čekalo domácí soustředění na naší krásné hale, kde se přidaly i naše malé gymnastky 😊.

foto ze soustředění  foto ze soustředění
foto ze soustředění
foto ze soustředění  foto ze soustředění

Od září pilně pracujeme na další přípravě pro novou sezónu a těšíme se na nové zážitky a výzvy 😊.

Všem přejeme hlavně pevné zdraví a sportovního nadšení!

(mv)