stránky Tělocvičné jednoty Sokol Pouchov

Valentýnský turnaj 2023


Přijďte mezi nás do Sokola!

Máte doma ratolest ve věku 2-4 let a máte chuť s ní pravidelně rozvíjet základy pohybové gramotnosti? Pak se přihlaste do cvičení rodičů a dětí - cvičíme každé pondělí od 17.00-18.00 hod.. Cvičení R+D je již plně obsazené a nové členy nepřijímá. Pro trochu starší 4-6 leté nabízíme každý čtvrtek od 17.00-18.00 hod. cvičení předškoláků či možnost začít chodit do oddílu moderní gymnastiky. Pohybové hry jsou určeny pro školáky z 1.-4. třídy a cvičíme každé pondělí od 18.00-19.00 hod.

Starší děti se pak mohou v naší jednotě rozhodnout pro oddíl softballu či volejbalu.

Pro dospělé – a to nejen pro ženy - nabízíme cvičení Pilates, zdravotní cvičení s prvky jógy, SM systém dr. Smíška pro odstranění bolesti zad, cvičení s využitím velkých míčů a bodystyling.

Jste ještě starší, a hledáte místo, kde si budete moci zacvičit? Dvakrát týdně si můžete protáhnout svá těla při zdravotním cvičení pro seniory a speciálním cvičení pro méně pohyblivé na židlích.


Partneři

podrobnosti o našich partnerech

počítadlo

Aktuálně :
pozvánka na dětský karneval

Povedený turnaj mladých volejbalistek ... (31.1.2023)

foto k článkuV neděli 29. ledna jsme v domácí hale na Pouchově pořádali další kolo Krajského přeboru v modrém minivolejbalu. Naše děvčata navázala na dobré výkony z minulých turnajů a vybojovala druhé místo. V celkové tabulce této fáze soutěže pak sobotní výsledky znamenaly dokonce místo první! »»

Tréninkové soustředění mladých softballistů ... (30.1.2023)

foto k článkuV sobotu 28.ledna se uskutečnilo celodenní soustředění mladých softballistů ve sportovní hale Pouchov. »»

Naše členky v reprezentaci ČR! ... (13.1.2023)

foto k článkuNaše členky - moderní gymnastky Adina Jakubcová a Amélie Vachková - byly na konci roku 2022 oficiálně zařazeny do reprezentačního výběru družstva nadějí České Republiky. Gratulujeme dívkám i jejich trenérce Natálii Kadlečkové. »»

Vánoční sen ❄ našich moderních gymnastek ... (01.12.2022)

foto k článkuNa 1. adventní neděli přijaly naše moderní gymnastky pozvání k účasti na tradičním závodě v jihočeských Bernarticích. »»

Soutěž s PENNY je u konce. ... (10.11.2022)

foto k článkuNaše jednota se pod hlavičkou cvičení rodičů a dětí zúčastnila soutěže Hýbeme se hezky česky, kterou pořádal řetězec prodejen potravin PENNY. »»

XHTML 1.0 , CSS |  © MMII-MMXXIII mk