Aktuálně :
pozvánka na dětský karneval

Povedený turnaj mladých volejbalistek ... (31.1.2023)

foto k článkuV neděli 29. ledna jsme v domácí hale na Pouchově pořádali další kolo Krajského přeboru v modrém minivolejbalu. Naše děvčata navázala na dobré výkony z minulých turnajů a vybojovala druhé místo. V celkové tabulce této fáze soutěže pak sobotní výsledky znamenaly dokonce místo první! »»

Tréninkové soustředění mladých softballistů ... (30.1.2023)

foto k článkuV sobotu 28.ledna se uskutečnilo celodenní soustředění mladých softballistů ve sportovní hale Pouchov. »»

Naše členky v reprezentaci ČR! ... (13.1.2023)

foto k článkuNaše členky - moderní gymnastky Adina Jakubcová a Amélie Vachková - byly na konci roku 2022 oficiálně zařazeny do reprezentačního výběru družstva nadějí České Republiky. Gratulujeme dívkám i jejich trenérce Natálii Kadlečkové. »»

Vánoční sen ❄ našich moderních gymnastek ... (01.12.2022)

foto k článkuNa 1. adventní neděli přijaly naše moderní gymnastky pozvání k účasti na tradičním závodě v jihočeských Bernarticích. »»

Soutěž s PENNY je u konce. ... (10.11.2022)

foto k článkuNaše jednota se pod hlavičkou cvičení rodičů a dětí zúčastnila soutěže Hýbeme se hezky česky, kterou pořádal řetězec prodejen potravin PENNY. »»