stránky Tělocvičné jednoty Sokol Pouchov
foto

Přijďte mezi nás do Sokola!

Chystáme nový rozvrh na školní rok 2023/24. Věříme, že si své cvičení vybere každý.

Máte doma ratolest ve věku 2-4 let a máte chuť s ní pravidelně rozvíjet základy pohybové gramotnosti? Pak se přihlaste do cvičení rodičů a dětí - cvičíme každý čtvrtek od 17.00-18.00 hod.. Cvičení Rodičů a dětí, cvičení Předškoláků a sokolské gymnastiky hlásí naplněnou kapacitu, proto již další zájemce v tuto chvíli nepřijímáme. Pro trochu starší 4-6 leté děti nabízíme každé pondělí od 17.00-18.00 hod. cvičení předškoláků či možnost začít chodit do oddílu moderní gymnastiky. Pohybové hry jsou určeny pro školáky z 1.-4. třídy a cvičíme každé pondělí od 18.00-19.00 hod.

Starší školou povinné děti se mohou v naší jednotě rozhodnout pro oddíl softballu či volejbalu.

Pro dospělé – a to nejen pro ženy - nabízíme cvičení Pilates, zdravotní cvičení s prvky jógy, SM systém dr. Smíška pro odstranění bolesti zad, cvičení s využitím velkých míčů a bodystyling.

Jste ještě starší, a hledáte místo, kde si budete moci zacvičit? Dvakrát týdně si můžete protáhnout svá těla při zdravotním cvičení pro seniory a speciálním cvičení pro méně pohyblivé na židlích.


V rámci projektu

Nabídka příspěvku na dětské aktivity
ve kterém lze získat příspěvky na sportovní činnost dětí, nabízíme aktivity ve všech našich oddílech mládeže.


Partneři

podrobnosti o našich partnerech

počítadlo

Vítězství v turnaji Českého poháru U16 dívek ve volejbalu

O víkendu 16.-17.3. jsme v domácím prostředí odehráli poslední kolo letošního ročníku Českého poháru dívek kategorie U16. Po šesti výhrách a jediné porážce obsadily naše holky první místo!

Hned v úvodním zápasu sobotního programu jsme se střetli s týmem Havlíčkova Brodu, který nám po vyrovnaném průběhu připravil první (a nakonec jedinou) porážku za celý turnaj. V dalších zápasech jsme již jen vítězili - někdy ve dvou setech, někdy až v tie-breaku, no díky vyrovnanému průběhu celého turnaje, kdy každé družstvo mohlo porazit každého, nám naše série šesti vítězství zajistila první místo v tomto turnaji a krásné zakončení premiérové účasti našeho klubu v celostátní soutěži!

(mk)

Výsledky: výsledky skupiny cp-u16z-f3h

Odkaz na fotky: volejbal-pouchov/starsi-zakyne-cp-17-3-2024-finale-pouchov

XHTML 1.0 , CSS |  © MMII-MMXXIII mk