stránky Tělocvičné jednoty Sokol Pouchov
foto

Přijďte mezi nás do Sokola!

Chystáme nový rozvrh na školní rok 2024/25. Věříme, že si své cvičení vybere každý.

Cvičení Rodičů a dětí, cvičení Předškoláků a sokolské gymnastiky hlásí naplněnou kapacitu, proto již další zájemce v tuto chvíli nepřijímáme. Máte doma ratolest ve věku 2-4 let a máte chuť s ní pravidelně rozvíjet základy pohybové gramotnosti? Pak se přihlaste do cvičení rodičů a dětí - cvičíme každý čtvrtek od 17.00-18.00 hod.. Pro trochu starší 4-6 leté děti nabízíme každé pondělí od 17.00-18.00 hod. cvičení předškoláků či možnost začít chodit do oddílu moderní gymnastiky. Pohybové hry jsou určeny pro školáky z 1.-4. třídy a cvičíme každé pondělí od 18.00-19.00 hod.

Starší školou povinné děti se mohou v naší jednotě rozhodnout pro oddíl softballu či volejbalu.

Pro dospělé – a to nejen pro ženy - nabízíme cvičení Pilates, zdravotní cvičení s prvky jógy, SM systém dr. Smíška pro odstranění bolesti zad, cvičení s využitím velkých míčů a bodystyling.

Jste ještě starší, a hledáte místo, kde si budete moci zacvičit? Dvakrát týdně si můžete protáhnout svá těla při zdravotním cvičení pro seniory a speciálním cvičení pro méně pohyblivé na židlích.


V rámci projektu

Nabídka příspěvku na dětské aktivity
ve kterém lze získat příspěvky na sportovní činnost dětí, nabízíme aktivity ve všech našich oddílech mládeže.


Partneři

podrobnosti o našich partnerech

počítadlo

Jarní sezóna moderních gymnastek je v plném proudu

Již několik závodů mají za sebou naše gymnastky z volného programu, kdy od ledna reprezentují TJ Sokol Pouchov. Velmi zodpovědně a se skvělými výsledky.

Od ledna si přivezly spoustu cenných kovů a krásných pohárů a pilně pracují na své formě, aby předvedly ty nejlepší výsledky na oblastní soutěži, která je čeká už tento měsíc 27.4..

Naše nejmenší holčičky Nikolka Reinberková, Nikolka Jedličková a Selinka Guller zacvičí sestavu bez náčiní a se švihadlem. O něco straší Eliška Hemrlíková by se měla poprat už ve trojboji - sestav bez náčiní, švihadlo a obruč.

foto1

Pro starší holky naděje mladší B se Adélka Barešová a Vaneska Kramárová budou snažit zacvičit co nejlépe a vybojovat si postup na MČR, které holky v jejich kategorii čeká 18.5. Cvičit budou v trojboji sestava bez náčiní, s obručí, s míčem a kužely.

Dále naše naděje straší A Amélka Vachková a Adinka Jakubcová o svůj postup na MČR budou na Oblasti bojovat s obručí, míčem, kužely a stuhou. Nominovat se mohou na MČR, které se koná 26.5. v Praze.

Nejstarší Juniorka A Hanička Helingerová se také představí na oblasti ve 4boji a první červnový víkend i ona by se měla účastnit MČR, tak doufáme, že všem našim holkám se podaří nominovat na Mistrovství České Republiky, kdy bude vrcholit sezóna.

foto2

Celém oddílu držíme pěsti v probíhající sezóně. Holky čeká ještě hodně závodů - i mezinárodních a pevně věříme, že své úsilí zúročí.

(mv)

XHTML 1.0 , CSS |  © MMII-MMXXIII mk