stránky Tělocvičné jednoty Sokol Pouchov
foto

Přijďte mezi nás do Sokola!

Chystáme nový rozvrh na školní rok 2023/24. Věříme, že si své cvičení vybere každý.

Máte doma ratolest ve věku 2-4 let a máte chuť s ní pravidelně rozvíjet základy pohybové gramotnosti? Pak se přihlaste do cvičení rodičů a dětí - cvičíme každý čtvrtek od 17.00-18.00 hod.. Cvičení Rodičů a dětí, cvičení Předškoláků a sokolské gymnastiky hlásí naplněnou kapacitu, proto již další zájemce v tuto chvíli nepřijímáme. Pro trochu starší 4-6 leté děti nabízíme každé pondělí od 17.00-18.00 hod. cvičení předškoláků či možnost začít chodit do oddílu moderní gymnastiky. Pohybové hry jsou určeny pro školáky z 1.-4. třídy a cvičíme každé pondělí od 18.00-19.00 hod.

Starší školou povinné děti se mohou v naší jednotě rozhodnout pro oddíl softballu či volejbalu.

Pro dospělé – a to nejen pro ženy - nabízíme cvičení Pilates, zdravotní cvičení s prvky jógy, SM systém dr. Smíška pro odstranění bolesti zad, cvičení s využitím velkých míčů a bodystyling.

Jste ještě starší, a hledáte místo, kde si budete moci zacvičit? Dvakrát týdně si můžete protáhnout svá těla při zdravotním cvičení pro seniory a speciálním cvičení pro méně pohyblivé na židlích.


V rámci projektu

Nabídka příspěvku na dětské aktivity
ve kterém lze získat příspěvky na sportovní činnost dětí, nabízíme aktivity ve všech našich oddílech mládeže.


Partneři

podrobnosti o našich partnerech

počítadlo

Pokračování okresního přeboru minivolejbalu ... (8.2.2023)

foto k článkuV neděli 5.2. pokračovala okresní soutěž pro nejmenší volejbalistky. Do domácí haly jsme tentokráte zavítali jako hosté, turnaj totiž pořádal oddíl Slavia Hradec Králové. »»

Povedený turnaj mladých volejbalistek ... (31.1.2023)

foto k článkuV neděli 29. ledna jsme v domácí hale na Pouchově pořádali další kolo Krajského přeboru v modrém minivolejbalu. Naše děvčata navázala na dobré výkony z minulých turnajů a vybojovala druhé místo. V celkové tabulce této fáze soutěže pak sobotní výsledky znamenaly dokonce místo první! »»

Tréninkové soustředění mladých softballistů ... (30.1.2023)

foto k článkuV sobotu 28.ledna se uskutečnilo celodenní soustředění mladých softballistů ve sportovní hale Pouchov. »»

Naše členky v reprezentaci ČR! ... (13.1.2023)

foto k článkuNaše členky - moderní gymnastky Adina Jakubcová a Amélie Vachková - byly na konci roku 2022 oficiálně zařazeny do reprezentačního výběru družstva nadějí České Republiky. Gratulujeme dívkám i jejich trenérce Natálii Kadlečkové. »»

Vánoční sen ❄ našich moderních gymnastek ... (01.12.2022)

foto k článkuNa 1. adventní neděli přijaly naše moderní gymnastky pozvání k účasti na tradičním závodě v jihočeských Bernarticích. »»

XHTML 1.0 , CSS |  © MMII-MMXXIII mk