stránky Tělocvičné jednoty Sokol Pouchov
foto

Přijďte mezi nás do Sokola!

Chystáme nový rozvrh na školní rok 2023/24. Věříme, že si své cvičení vybere každý.

Máte doma ratolest ve věku 2-4 let a máte chuť s ní pravidelně rozvíjet základy pohybové gramotnosti? Pak se přihlaste do cvičení rodičů a dětí - cvičíme každý čtvrtek od 17.00-18.00 hod.. Cvičení Rodičů a dětí, cvičení Předškoláků a sokolské gymnastiky hlásí naplněnou kapacitu, proto již další zájemce v tuto chvíli nepřijímáme. Pro trochu starší 4-6 leté děti nabízíme každé pondělí od 17.00-18.00 hod. cvičení předškoláků či možnost začít chodit do oddílu moderní gymnastiky. Pohybové hry jsou určeny pro školáky z 1.-4. třídy a cvičíme každé pondělí od 18.00-19.00 hod.

Starší školou povinné děti se mohou v naší jednotě rozhodnout pro oddíl softballu či volejbalu.

Pro dospělé – a to nejen pro ženy - nabízíme cvičení Pilates, zdravotní cvičení s prvky jógy, SM systém dr. Smíška pro odstranění bolesti zad, cvičení s využitím velkých míčů a bodystyling.

Jste ještě starší, a hledáte místo, kde si budete moci zacvičit? Dvakrát týdně si můžete protáhnout svá těla při zdravotním cvičení pro seniory a speciálním cvičení pro méně pohyblivé na židlích.


V rámci projektu

Nabídka příspěvku na dětské aktivity
ve kterém lze získat příspěvky na sportovní činnost dětí, nabízíme aktivity ve všech našich oddílech mládeže.


Partneři

podrobnosti o našich partnerech

počítadlo

Tréninkové soustředění mladých softballistů

V sobotu 28.ledna se uskutečnilo celodenní soustředění mladých svěřenců softballu ve sportovní hale Pouchov.

Byla to první větší příprava na novou sezónu. K dispozici jsme měli celou halu, a proto jsme mohli potrénovat všechny softballové dovednosti, jako je chytání, házení, odpalování pálkou, a na závěr jsme udělali dvě družstva a konečně jsme si mohli v zimě zahrát mezi s sebou.

Zážitek to byl i pro nové nejmenší hráče, kteří měli vlastně poprvé možnost vyzkoušet si samotnou hru. Děti odcházely spokojené a už teď se těšíme na další takovou přípravu, kterou bychom chtěli uspořádat v první polovině března.

(ld)

   foto1   foto2   foto3

XHTML 1.0 , CSS |  © MMII-MMXXIII mk