stránky Tělocvičné jednoty Sokol Pouchov

V rámci projektu

Nabídka příspěvku na dětské aktivity
ve kterém lze získat příspěvky na sportovní činnost dětí nabízíme aktivity ve všech našich oddílech mládeže.


Přijďte mezi nás do Sokola!

Chystáme nový rozvrh na školní rok 2023/24. Věříme, že si své cvičení vybere každý.

Máte doma ratolest ve věku 2-4 let a máte chuť s ní pravidelně rozvíjet základy pohybové gramotnosti? Pak se přihlaste do cvičení rodičů a dětí - cvičíme každý čtvrtek od 17.00-18.00 hod.. Cvičení Rodičů a dětí hlásí naplněnou kapacitu, proto již další zájemce nepřijímáme. Pro trochu starší 4-6 leté děti nabízíme každé pondělí od 17.00-18.00 hod. cvičení předškoláků či možnost začít chodit do oddílu moderní gymnastiky. Pohybové hry jsou určeny pro školáky z 1.-4. třídy a cvičíme každé pondělí od 18.00-19.00 hod.

Starší děti se pak mohou v naší jednotě rozhodnout pro oddíl softballu či volejbalu.

Pro dospělé – a to nejen pro ženy - nabízíme cvičení Pilates, zdravotní cvičení s prvky jógy, SM systém dr. Smíška pro odstranění bolesti zad, cvičení s využitím velkých míčů a bodystyling.

Jste ještě starší, a hledáte místo, kde si budete moci zacvičit? Dvakrát týdně si můžete protáhnout svá těla při zdravotním cvičení pro seniory a speciálním cvičení pro méně pohyblivé na židlích.


Partneři

podrobnosti o našich partnerech

počítadlo

Tréninkové soustředění mladých softballistů

V sobotu 28.ledna se uskutečnilo celodenní soustředění mladých svěřenců softballu ve sportovní hale Pouchov.

Byla to první větší příprava na novou sezónu. K dispozici jsme měli celou halu, a proto jsme mohli potrénovat všechny softballové dovednosti, jako je chytání, házení, odpalování pálkou, a na závěr jsme udělali dvě družstva a konečně jsme si mohli v zimě zahrát mezi s sebou.

Zážitek to byl i pro nové nejmenší hráče, kteří měli vlastně poprvé možnost vyzkoušet si samotnou hru. Děti odcházely spokojené a už teď se těšíme na další takovou přípravu, kterou bychom chtěli uspořádat v první polovině března.

(ld)

   foto1   foto2   foto3

XHTML 1.0 , CSS |  © MMII-MMXXIII mk