stránky Tělocvičné jednoty Sokol Pouchov
foto

Přijďte mezi nás do Sokola!

Chystáme nový rozvrh na školní rok 2023/24. Věříme, že si své cvičení vybere každý.

Máte doma ratolest ve věku 2-4 let a máte chuť s ní pravidelně rozvíjet základy pohybové gramotnosti? Pak se přihlaste do cvičení rodičů a dětí - cvičíme každý čtvrtek od 17.00-18.00 hod.. Cvičení Rodičů a dětí, cvičení Předškoláků a sokolské gymnastiky hlásí naplněnou kapacitu, proto již další zájemce v tuto chvíli nepřijímáme. Pro trochu starší 4-6 leté děti nabízíme každé pondělí od 17.00-18.00 hod. cvičení předškoláků či možnost začít chodit do oddílu moderní gymnastiky. Pohybové hry jsou určeny pro školáky z 1.-4. třídy a cvičíme každé pondělí od 18.00-19.00 hod.

Starší školou povinné děti se mohou v naší jednotě rozhodnout pro oddíl softballu či volejbalu.

Pro dospělé – a to nejen pro ženy - nabízíme cvičení Pilates, zdravotní cvičení s prvky jógy, SM systém dr. Smíška pro odstranění bolesti zad, cvičení s využitím velkých míčů a bodystyling.

Jste ještě starší, a hledáte místo, kde si budete moci zacvičit? Dvakrát týdně si můžete protáhnout svá těla při zdravotním cvičení pro seniory a speciálním cvičení pro méně pohyblivé na židlích.


V rámci projektu

Nabídka příspěvku na dětské aktivity
ve kterém lze získat příspěvky na sportovní činnost dětí, nabízíme aktivity ve všech našich oddílech mládeže.


Partneři

podrobnosti o našich partnerech

počítadlo

Úspěšné zahájení venkovní volejbalové sezóny ... (29.4.2024)

foto k článkuŠest našich družstev se o uplynulém víkendu zúčastnilo prvních venkovních turnajů a přivezlo šest medailových umístění, z toho 3x první místo! »»

Hradecký Sokol 2024 ... (22.4.2024)

foto k článkuLetošní sezóna našich softballistů odstartovala v neděli 14. dubna již 5. ročníkem turnaje žáků Hradecký Sokol. O týden později měli svůj úvodní turnaj také ligoví kadeti. »»

Zakončení Okresního přeboru v minivolejbalu ... (18.4.2024)

foto k článkuOkresní přebor 23/24 v minivolejbalu byl zakončen v neděli 14.4.2024 v sokolovně v Nechanicích. V červené kategorii jsme obsadili 2. (Hejlová, Pospíchalová) a 5. místo, v modré potom místo 1. (Jedličková, Petruchová, Radoňová) a 4. »»

Jarní sezóna moderních gymnastek je v plném proudu ... (15.4.2024)

foto k článkuJiž několik závodů mají od ledna za sebou naše gymnastky z volného programu, a všude reprezentují naši jednotu zodpovědně a se skvělými výsledky. Přivezly si spoustu cenných kovů a krásných pohárů, a pilně pracují na své formě, aby předvedly ty nejlepší výsledky na oblastní soutěži, která je čeká už tento měsíc 27.4.. »»

Úspěšné zakončení sezóny týmů U16 a U18 ... (9.4.2024)

foto k článkuO víkendu 6.-7. dubna zakončila naše volejbalová družstva U16 a U18 halovou sezónu 2023/24. A zakončení to bylo parádní - žákyně odehrály bez ztráty setu skupinu s družstvy kolem 5. místa KP a kadetky dokonce získaly na finálovém turnaji stříbrné medaile! »»

XHTML 1.0 , CSS |  © MMII-MMXXIII mk