stránky Tělocvičné jednoty Sokol Pouchov
foto

Přijďte mezi nás do Sokola!

Chystáme nový rozvrh na školní rok 2024/25. Věříme, že si své cvičení vybere každý.

Cvičení Rodičů a dětí, cvičení Předškoláků a sokolské gymnastiky hlásí naplněnou kapacitu, proto již další zájemce v tuto chvíli nepřijímáme. Máte doma ratolest ve věku 2-4 let a máte chuť s ní pravidelně rozvíjet základy pohybové gramotnosti? Pak se přihlaste do cvičení rodičů a dětí - cvičíme každý čtvrtek od 17.00-18.00 hod.. Pro trochu starší 4-6 leté děti nabízíme každé pondělí od 17.00-18.00 hod. cvičení předškoláků či možnost začít chodit do oddílu moderní gymnastiky. Pohybové hry jsou určeny pro školáky z 1.-4. třídy a cvičíme každé pondělí od 18.00-19.00 hod.

Starší školou povinné děti se mohou v naší jednotě rozhodnout pro oddíl softballu či volejbalu.

Pro dospělé – a to nejen pro ženy - nabízíme cvičení Pilates, zdravotní cvičení s prvky jógy, SM systém dr. Smíška pro odstranění bolesti zad, cvičení s využitím velkých míčů a bodystyling.

Jste ještě starší, a hledáte místo, kde si budete moci zacvičit? Dvakrát týdně si můžete protáhnout svá těla při zdravotním cvičení pro seniory a speciálním cvičení pro méně pohyblivé na židlích.


V rámci projektu

Nabídka příspěvku na dětské aktivity
ve kterém lze získat příspěvky na sportovní činnost dětí, nabízíme aktivity ve všech našich oddílech mládeže.


Partneři

podrobnosti o našich partnerech

počítadlo

Otevření sportovní haly Pouchov

Dlouho očekávané zprovoznění nové sportovní haly na Pouchově zbudované městem Hradec Králové na místě staré pouchovské sokolovny je tu! V pondělí 28. února dojde k jejímu slavnostnímu otevření za účasti představitelů hradeckého magistrátu. V podvečerpak bude hala přístupná všem, kteří si budou chtít prohlédnout toto nové sportovní zařízení.


V Radnici 8/2022 - zpravodaji města Hradec Králové vyšlo:
náhled článku z Radnice 2/2022


Od 1. března začínáme v nové hale cvičit - první týden bude sloužit asi hlavně na rozkoukání a pořádné seznámení se s cvičebními prostory a možnostmi, které nám hala poskytne.

Hned od 7.března máme v plánu otevřít cvičení pro Rodiče a děti, Předškoláky a Pohybové hry pro 1. stupeň ZŠ. V tomto týdnu také nabídneme zájemcům z řad hradecké veřejnosti, kteří nejsou dosud členy naší jednoty, navštívit zdarma cvičební hodiny a aktivně si vyzkoušet, jaké to je cvičit v Sokole.

V případě zájmu o členství v naší jednotě pak samozřejmě rádi přivítáme každého, kdo se bude chtít pravidelně hýbat, a pro koho nejsou pojmy

Sport , Občanství , Komunita , Osobnost , Laskavost

cizí. Některá cvičení dosud nejsou plně obsazena stávajícími členy.

Rozvrh cvičení pro oddíly a složky naší jednoty:
rozvrh cvičení Sokol Pouchov

XHTML 1.0 , CSS |  © MMII-MMXXIII mk