stránky Tělocvičné jednoty Sokol Pouchov

Přijďte mezi nás do Sokola!

Máte doma ratolest ve věku 2-4 let a máte chuť s ní pravidelně rozvíjet základy pohybové gramotnosti? Pak se přihlaste do cvičení rodičů a dětí - cvičíme každé pondělí od 17.00-18.00 hod.. Cvičení R+D je již plně obsazené a nové členy nepřijímá. Pro trochu starší 4-6 leté nabízíme každý čtvrtek od 17.00-18.00 hod. cvičení předškoláků či možnost začít chodit do oddílu moderní gymnastiky. Pohybové hry jsou určeny pro školáky z 1.-4. třídy a cvičíme každé pondělí od 18.00-19.00 hod.

Starší děti se pak mohou v naší jednotě rozhodnout pro oddíl softballu či volejbalu.

Pro dospělé – a to nejen pro ženy - nabízíme cvičení Pilates, zdravotní cvičení s prvky jógy, SM systém dr. Smíška pro odstranění bolesti zad, cvičení s využitím velkých míčů a bodystyling.

Jste ještě starší, a hledáte místo, kde si budete moci zacvičit? Dvakrát týdně si můžete protáhnout svá těla při zdravotním cvičení pro seniory a speciálním cvičení pro méně pohyblivé na židlích.


Partneři

podrobnosti o našich partnerech

počítadlo

Aktuální situace kolem stavby nové haly

Na tomto odkazu se můžete seznámit s aktuální situací kolem stavby nové haly:

www.hradeckralove.org/stavba-telocvicne-haly-pouchov-bude-dokoncena-na-podzim

Pozn. pro naše členy: "dokončení stavby na podzim" zní velmi dobře a optimisticky, neznamená to ale, že bude možné okamžitě halu využívat. Po předání stavby vlastníkovi (městu Hradec Králové) bude následovat náročný proces kolaudace. Teprve po jejím konci bude umožněno cvičení v hale.

XHTML 1.0 , CSS |  © MMII-MMXXIII mk