stránky Tělocvičné jednoty Sokol Pouchov

V rámci projektu

Nabídka příspěvku na dětské aktivity
ve kterém lze získat příspěvky na sportovní činnost dětí nabízíme aktivity ve všech našich oddílech mládeže.


Přijďte mezi nás do Sokola!

Chystáme nový rozvrh na školní rok 2023/24. Věříme, že si své cvičení vybere každý.

Máte doma ratolest ve věku 2-4 let a máte chuť s ní pravidelně rozvíjet základy pohybové gramotnosti? Pak se přihlaste do cvičení rodičů a dětí - cvičíme každý čtvrtek od 17.00-18.00 hod.. Cvičení Rodičů a dětí hlásí naplněnou kapacitu, proto již další zájemce nepřijímáme. Pro trochu starší 4-6 leté děti nabízíme každé pondělí od 17.00-18.00 hod. cvičení předškoláků či možnost začít chodit do oddílu moderní gymnastiky. Pohybové hry jsou určeny pro školáky z 1.-4. třídy a cvičíme každé pondělí od 18.00-19.00 hod.

Starší děti se pak mohou v naší jednotě rozhodnout pro oddíl softballu či volejbalu.

Pro dospělé – a to nejen pro ženy - nabízíme cvičení Pilates, zdravotní cvičení s prvky jógy, SM systém dr. Smíška pro odstranění bolesti zad, cvičení s využitím velkých míčů a bodystyling.

Jste ještě starší, a hledáte místo, kde si budete moci zacvičit? Dvakrát týdně si můžete protáhnout svá těla při zdravotním cvičení pro seniory a speciálním cvičení pro méně pohyblivé na židlích.


Partneři

podrobnosti o našich partnerech

počítadlo

Volejbalová sezóna mládeže se naplno rozjela ... (9.10.2022)

foto k článkuMinulý a tento víkend byl plný volejbalových soutěží mládeže - krajský přebor rozehrály kadetky, minižákyně hrály v Hronově, okresní přebor rozehrály starší žákyně a festivalu v barevném minivolejbalu se zúčastnily i ty nejmenší. »»

Medailový úspěch našich mladých softballistek ... (5.10.2022)

foto k článkuO víkendu 1.-2.10.2022 jsme na našem hřišti pořádali finálový turnaj Ligy žákyň 2022. Domácí hráčky Falcons ukončily sezónu celkovým třetím místem! »»

Žákyně FALCONS HK zlaté na domácím turnaji! ... (14.9.2022)

foto k článkuŽákyně FALCONS HK vyhrály druhý turnaj sezóny a postupují do republikového finále Ligy žákyň 2022, které v termínu 1.-2.10. pořádáme! »»

Volejbalové soustředění Dobruška 2022 a turnaj v Náchodě ... (28.8.2022)

foto k článkuOd neděle 21.8. do soboty 27.8. absolvovala volejbalová družstva minižákyň, starších žákyň a kadetek své letní soustředění v Dobrušce. Náročný sportovní týden pak uzavřelo družstvo kadetek účastí na turnaji O pohár starosty města Náchoda. »»

Letní softballové soustředění v Kostelci ... (27.7.2022)

foto k článkuV první polovině července proběhlo tradiční soustředění mladých softballistů v Kostelci nad Orlicí - letos za účasti 17 dívek a chlapců, o které se starali dva trenéři. »»

XHTML 1.0 , CSS |  © MMII-MMXXIII mk