Úspěšné Mistrovství České republiky v MG ... (3.6.2022)

foto k článkuV sobotu 28.5. a neděli 29.5. se ve Vyškově konal vrchol sezóny pro Adi a Ami - členky našeho oddílu moderní gymnastiky, a to Mistrovství České republiky Nadějí mladších a starších. A jak to dopadlo? »»

Festival minivolejbalu v Dřevěnici (29.5.2022) ... (2.6.2022)

foto k článkuNedělní volejbalové Dřevěnice ožily tradičním Festivalem barevného minivolejbalu. Mezi 88 družstvy ze 14 volejbalových oddílů nechyběly ani hráčky našeho oddílu. »»

Stříbrný úspěch z Akademického mistrovství ČR ... (20.5.2022)

foto k článkuHlavní trenérka našich moderních gymnastek Natálie Kadlečková se stala akademickou vicemistryní České republiky 😉. Ve čtvrtek 19.5. na závodech v Liberci vybojovala stříbrnou medaili, hned po reprezentantce Denise Štěpánkové. Gratulujeme!! »»

Mistrovství České Republiky juniorek B s naší účastí ... (19.5.2022)

foto k článku14.5. se v Olomouci konalo Mistrovství České republiky juniorek B. Z našeho oddílu si svou premiéru na podobné akci zažila Hana Monika Helingerová (Hani). Souběžně se konala příprava na MČR mladších kategorií, kde budeme mít dvě želízka - Adinu Jakubcovou (Adi) a Amélii Vachkovou (Ami). »»

Další úspěchy pro žákyně Falcons HK ... (16.5.2022)

foto k článkuO víkendu 14.-15.5. pokračovala Liga žákyň druhým kolem, tentokráte v Kostelci nad Orlicí. Podobně jako na prvním turnaji se našim dívkám opět podařilo probojovat se na stupně vítězů. »»