stránky Tělocvičné jednoty Sokol Pouchov

Přijďte mezi nás do Sokola!

Máte doma ratolest ve věku 2-4 let a máte chuť s ní pravidelně rozvíjet základy pohybové gramotnosti? Pak se přihlaste do cvičení rodičů a dětí - cvičíme každé pondělí od 17.00-18.00 hod.. Cvičení R+D je již plně obsazené a nové členy nepřijímá. Pro trochu starší 4-6 leté nabízíme každý čtvrtek od 17.00-18.00 hod. cvičení předškoláků či možnost začít chodit do oddílu moderní gymnastiky. Pohybové hry jsou určeny pro školáky z 1.-4. třídy a cvičíme každé pondělí od 18.00-19.00 hod.

Starší děti se pak mohou v naší jednotě rozhodnout pro oddíl softballu či volejbalu.

Pro dospělé – a to nejen pro ženy - nabízíme cvičení Pilates, zdravotní cvičení s prvky jógy, SM systém dr. Smíška pro odstranění bolesti zad, cvičení s využitím velkých míčů a bodystyling.

Jste ještě starší, a hledáte místo, kde si budete moci zacvičit? Dvakrát týdně si můžete protáhnout svá těla při zdravotním cvičení pro seniory a speciálním cvičení pro méně pohyblivé na židlích.


Partneři

podrobnosti o našich partnerech

počítadlo

4. ročník softballového turnaje Hradecký Sokol ... (24.4.2023)

foto k článkuO víkendu 22.-23.4.2023 se u nás v Hradci uskutečnil již tradičního softballový turnaj Hradecký Sokol. V našem týmu nastoupili i ti nejmladší Sokolíci a zaslouží si všichni velký obdiv, jak se vypořádali se svým vůbec prvním turnajem v životě. »»

Kadetky vstoupily do softballové sezóny prvním místem ... (17.4.2023)

foto k článkuO víkendu 15.-16.4.2023 se konal v Pardubicích první letošní turnaj softballové ligy kadetek. Naše hráčky hrály skvěle. Postupně se utkaly s Pardubicemi, Havlíčkovým Brodem a Trutnovem. Ve finále se utkaly opět s Trutnovem a po vítězství 9:2 slaví 1. místo! »»

Vítězství našich žen v Královéhradeckém poháru 2023 ... (10.4.2023)

foto k článkuHistorického úspěchu dosáhlo naše volejbalové družstvo žen v Královéhradeckém poháru, zimní soutěži pro krajská a okresní družstva. Ve dvoukolové soutěži obsadily naše ženy nejprve těsné druhé místo, ve finálovém kole ale už nezaváhaly a v celkovém součtu tuto soutěž po dvaadvaceti letech vyhrály! »»

Jarní turnaj pro nejmladší volejbalistky ... (15.3.2023)

foto k článkuV neděli 12.3. se v hale Slavie uskutečnil tradiční turnaj v minivolejbalu a šestkovém volejbalu mladších žákyň. Na tento turnaj jsme vyslali početnou skupinu děvčat a měli jsme zástupce v každé kategorii. »»

Valentýnský turnaj 2023 ve volejbalu žákyň ... (19.2.2023)

foto k článkuV neděli 19. února jsme v domácím prostředí pořádali 19. ročník Valentýnského turnaje pro kategorie mladších a starších žákyň. Naše mladší žákyně skončily na turnaji na třetím místě, družstvo starších žákyň celý turnaj vyhrálo! »»

XHTML 1.0 , CSS |  © MMII-MMXXIII mk