stránky Tělocvičné jednoty Sokol Pouchov
foto

Přijďte mezi nás do Sokola!

Chystáme nový rozvrh na školní rok 2023/24. Věříme, že si své cvičení vybere každý.

Máte doma ratolest ve věku 2-4 let a máte chuť s ní pravidelně rozvíjet základy pohybové gramotnosti? Pak se přihlaste do cvičení rodičů a dětí - cvičíme každý čtvrtek od 17.00-18.00 hod.. Cvičení Rodičů a dětí, cvičení Předškoláků a sokolské gymnastiky hlásí naplněnou kapacitu, proto již další zájemce v tuto chvíli nepřijímáme. Pro trochu starší 4-6 leté děti nabízíme každé pondělí od 17.00-18.00 hod. cvičení předškoláků či možnost začít chodit do oddílu moderní gymnastiky. Pohybové hry jsou určeny pro školáky z 1.-4. třídy a cvičíme každé pondělí od 18.00-19.00 hod.

Starší školou povinné děti se mohou v naší jednotě rozhodnout pro oddíl softballu či volejbalu.

Pro dospělé – a to nejen pro ženy - nabízíme cvičení Pilates, zdravotní cvičení s prvky jógy, SM systém dr. Smíška pro odstranění bolesti zad, cvičení s využitím velkých míčů a bodystyling.

Jste ještě starší, a hledáte místo, kde si budete moci zacvičit? Dvakrát týdně si můžete protáhnout svá těla při zdravotním cvičení pro seniory a speciálním cvičení pro méně pohyblivé na židlích.


V rámci projektu

Nabídka příspěvku na dětské aktivity
ve kterém lze získat příspěvky na sportovní činnost dětí, nabízíme aktivity ve všech našich oddílech mládeže.


Partneři

podrobnosti o našich partnerech

počítadlo

Soutěž s PENNY je u konce.

Naše jednota se pod hlavičkou cvičení rodičů a dětí zúčastnila soutěže Hýbeme se hezky česky, kterou pořádal řetězec prodejen potravin PENNY.

Úspěšně jsme prošli prvním kolem hlasování po internetu, a stejně úspěšní jsme byli i v kole druhém, kdy se hlasovalo přímo na prodejnách PENNY.

Všem, kteří nás podpořili svým hlasem, děkujeme, a oznamujeme, že jsme v soutěži obsadili první místo a získali tak 25.000,- Kč společně s hromadou ovoce a zdravých produktů společnosti PENNY.

Výbor TJ rozhodl, že z peněz bude zakoupeno další tělocvičné nářadí (šplhací žebřík, míče, obruče, ...), pro nejmenší bude uspořádán výlet hradeckým vláčkem, a budou podpořeny mikulášské a předvánoční akce mládeže.

XHTML 1.0 , CSS |  © MMII-MMXXIII mk