Soutěž s PENNY je u konce.

Naše jednota se pod hlavičkou cvičení rodičů a dětí zúčastnila soutěže Hýbeme se hezky česky, kterou pořádal řetězec prodejen potravin PENNY.

Úspěšně jsme prošli prvním kolem hlasování po internetu, a stejně úspěšní jsme byli i v kole druhém, kdy se hlasovalo přímo na prodejnách PENNY.

Všem, kteří nás podpořili svým hlasem, děkujeme, a oznamujeme, že jsme v soutěži obsadili první místo a získali tak 25.000,- Kč společně s hromadou ovoce a zdravých produktů společnosti PENNY.

Výbor TJ rozhodl, že z peněz bude zakoupeno další tělocvičné nářadí (šplhací žebřík, míče, obruče, ...), pro nejmenší bude uspořádán výlet hradeckým vláčkem, a budou podpořeny mikulášské a předvánoční akce mládeže.