stránky Tělocvičné jednoty Sokol Pouchov
foto

Přijďte mezi nás do Sokola!

Chystáme nový rozvrh na školní rok 2024/25. Věříme, že si své cvičení vybere každý.

Cvičení Rodičů a dětí, cvičení Předškoláků a sokolské gymnastiky hlásí naplněnou kapacitu, proto již další zájemce v tuto chvíli nepřijímáme. Máte doma ratolest ve věku 2-4 let a máte chuť s ní pravidelně rozvíjet základy pohybové gramotnosti? Pak se přihlaste do cvičení rodičů a dětí - cvičíme každý čtvrtek od 17.00-18.00 hod.. Pro trochu starší 4-6 leté děti nabízíme každé pondělí od 17.00-18.00 hod. cvičení předškoláků či možnost začít chodit do oddílu moderní gymnastiky. Pohybové hry jsou určeny pro školáky z 1.-4. třídy a cvičíme každé pondělí od 18.00-19.00 hod.

Starší školou povinné děti se mohou v naší jednotě rozhodnout pro oddíl softballu či volejbalu.

Pro dospělé – a to nejen pro ženy - nabízíme cvičení Pilates, zdravotní cvičení s prvky jógy, SM systém dr. Smíška pro odstranění bolesti zad, cvičení s využitím velkých míčů a bodystyling.

Jste ještě starší, a hledáte místo, kde si budete moci zacvičit? Dvakrát týdně si můžete protáhnout svá těla při zdravotním cvičení pro seniory a speciálním cvičení pro méně pohyblivé na židlích.


V rámci projektu

Nabídka příspěvku na dětské aktivity
ve kterém lze získat příspěvky na sportovní činnost dětí, nabízíme aktivity ve všech našich oddílech mládeže.


Partneři

podrobnosti o našich partnerech

počítadlo

Závěrečné turnaje volejbalové sezóny

Chlumecká lentilka

Poslední turnaj v barevném minivolejbalu se uskutečnil v sobotu 15.6.2024 v Chlumci nad Cidlinou.

Tradiční Chlumecké lentilky se zúčastnilo 10 mladších hráček TJ Sokol Pouchov. Za krásného počasí, výborné organizaci a s podporou všech rodičů, naše hráčky s úspěchem zakončily letošní sezónu.

Nejúspěšnější bylo družstvo modrých „Pouchovaček“. Krásné 3.místo a míč vybojovaly Eliška G., Gabča R. a Majda V.

Druhé modré družstvo Klára L., Adéla N. a Ema V. až ve finále vyhrály všechny zápasy a obsadily 13.místo z 17 družstev.

Červené hráčky Johanka K. a Terezka P. se každým zápasem zlepšovaly a vybojovaly si 4.místo.

Nejmladší oranžové hráčky Anežka K a Matylda J. ve finále bojovaly o každý míč a i 7.místo je pro ně krásné umístění.

(dc)

Odkaz na fotky: rajce.idnes.cz/volejbal-pouchov/album/chlumecka-lentilka-15-6-2024

Meteorské šestky U18

V největším antukovém volejbalovém areálu v Praze se letos sešlo 18 týmů, mezi nimi i naše družstvo.

Ve skupině jsme si postupně s přehledem poradili s týmy Meteoru, Komety a Vršovic, a čekalo nás čtvrtfinále proti Lvlicím Praha.

Osm zkažených servisů v prvním setu rozhodlo o tom, že ve zbývajících dvou setech již nesmíme zaváhat. Druhý set se podařilo při zlepšeném výkonu vyhrát, no tie-break začínal od nuly a šance tak zůstávaly vyrovnané. Nervozita byla cítit z obou stran, stejně jako bojovnost a napětí. Prohráváme 13:15 a smiřujeme se s tím, že následující dva zápasy budou jen o celkové 5. místo.

V předposledním zápase porážíme Říčany, jsme lepší, soupeřky mají problém na přihlávce a pro nás je to pohodové vítězství. Jako poslední na nás čekají Horní Počernice. Nyní jsou zase lepší soupeřky, hlavně v útoku mají správnou razanci a naše ulívání na ně neplatí. Malá naděje byla ve druhém setu, no konečná porážka je asi spravedlivá.

Hezkým šestým místem z 18 týmů se toto družstvo loučí s celkově vydařenou sezónou. Zajímavá konfrontace s převážně pražskými týmy holkám ukázala, v čem jsou dobré a na čem musí ještě zapracovat. 12.(18.) srpna začínáme!

(mk)

Odkaz na fotky: rajce.idnes.cz/volejbal-pouchov/album/meteor-15-6-2024

XHTML 1.0 , CSS |  © MMII-MMXXIII mk