stránky Tělocvičné jednoty Sokol Pouchov
foto

Přijďte mezi nás do Sokola!

Chystáme nový rozvrh na školní rok 2024/25. Věříme, že si své cvičení vybere každý.

Cvičení Rodičů a dětí, cvičení Předškoláků a sokolské gymnastiky hlásí naplněnou kapacitu, proto již další zájemce v tuto chvíli nepřijímáme. Máte doma ratolest ve věku 2-4 let a máte chuť s ní pravidelně rozvíjet základy pohybové gramotnosti? Pak se přihlaste do cvičení rodičů a dětí - cvičíme každý čtvrtek od 17.00-18.00 hod.. Pro trochu starší 4-6 leté děti nabízíme každé pondělí od 17.00-18.00 hod. cvičení předškoláků či možnost začít chodit do oddílu moderní gymnastiky. Pohybové hry jsou určeny pro školáky z 1.-4. třídy a cvičíme každé pondělí od 18.00-19.00 hod.

Starší školou povinné děti se mohou v naší jednotě rozhodnout pro oddíl softballu či volejbalu.

Pro dospělé – a to nejen pro ženy - nabízíme cvičení Pilates, zdravotní cvičení s prvky jógy, SM systém dr. Smíška pro odstranění bolesti zad, cvičení s využitím velkých míčů a bodystyling.

Jste ještě starší, a hledáte místo, kde si budete moci zacvičit? Dvakrát týdně si můžete protáhnout svá těla při zdravotním cvičení pro seniory a speciálním cvičení pro méně pohyblivé na židlích.


V rámci projektu

Nabídka příspěvku na dětské aktivity
ve kterém lze získat příspěvky na sportovní činnost dětí, nabízíme aktivity ve všech našich oddílech mládeže.


Partneři

podrobnosti o našich partnerech

počítadlo

Zástupkyně naší jednoty na Olympiádě dětí a mládeže

Už za pár dní si budeme moci užít tuto nezapomenutelnou událost!

Letní Olympijské hry dětí a mládeže 2024 letos hostí České Budějovice, Hluboká nad Vltavou a město Tábor. Celkem 3395 mladých sportovců, 20 sportů, 78 disciplín prožije v termínu 23.–27. 6. nezapomenutelný zážitek, a to včetně zapálení olympijského ohně, slavnostního ceremoniálu nebo třeba složení olympijské přísahy! O medaile se bude bojovat na celkem 27 sportovištích. Z dnešních známých sportovců se LODM účastnila například Ester Ledecká!

Na této významné sportovní události nás budou reprezentovat členky oddílů moderní gymnastiky, softballu a volejbalu TJ SOKOL POUCHOV, které se kvalifikovaly za Královéhradecký kraj, a to

ANETA BARTOŠOVÁ - softball U16

HANA MONIKA HELINGEROVÁ – moderní gymnastika, juniorky A

ROZÁRKA LACINOVÁ – volejbal U16

JULIE REJZKOVÁ - softball U16

SÁRA TĚŠÍKOVÁ - softball U16

AMÉLIE VACHKOVÁ – moderní gymnastika, kat. naděje starší A

EMA VANŽUROVÁ - softball U16

Holkám držíme palce a přejeme hodně štěstí a sportovních úspěchů.

foto

foto

foto

XHTML 1.0 , CSS |  © MMII-MMXXIII mk