stránky Tělocvičné jednoty Sokol Pouchov
foto

Přijďte mezi nás do Sokola!

Chystáme nový rozvrh na školní rok 2024/25. Věříme, že si své cvičení vybere každý.

Cvičení Rodičů a dětí, cvičení Předškoláků a sokolské gymnastiky hlásí naplněnou kapacitu, proto již další zájemce v tuto chvíli nepřijímáme. Máte doma ratolest ve věku 2-4 let a máte chuť s ní pravidelně rozvíjet základy pohybové gramotnosti? Pak se přihlaste do cvičení rodičů a dětí - cvičíme každý čtvrtek od 17.00-18.00 hod.. Pro trochu starší 4-6 leté děti nabízíme každé pondělí od 17.00-18.00 hod. cvičení předškoláků či možnost začít chodit do oddílu moderní gymnastiky. Pohybové hry jsou určeny pro školáky z 1.-4. třídy a cvičíme každé pondělí od 18.00-19.00 hod.

Starší školou povinné děti se mohou v naší jednotě rozhodnout pro oddíl softballu či volejbalu.

Pro dospělé – a to nejen pro ženy - nabízíme cvičení Pilates, zdravotní cvičení s prvky jógy, SM systém dr. Smíška pro odstranění bolesti zad, cvičení s využitím velkých míčů a bodystyling.

Jste ještě starší, a hledáte místo, kde si budete moci zacvičit? Dvakrát týdně si můžete protáhnout svá těla při zdravotním cvičení pro seniory a speciálním cvičení pro méně pohyblivé na židlích.


V rámci projektu

Nabídka příspěvku na dětské aktivity
ve kterém lze získat příspěvky na sportovní činnost dětí, nabízíme aktivity ve všech našich oddílech mládeže.


Partneři

podrobnosti o našich partnerech

počítadlo

Závěrečné vystoupení přípravky moderních gymnastek

V úterý 11.6.2024 se na naší sportovní hale TJ Sokol Pouchov konalo závěrečné vystoupení holčiček ze sokolské skupiny moderních gymnastek.

Potěšila nás nejen velká účast rodičů, babiček, dědečků, sourozenců...., kteří zaplnili halu, ale hlavně taky nasazení cvičících holčiček, které daly do vystoupení maximum své píle, kterou se za tento rok naučily.

foto2 foto2 foto2

Děvčátka se naučila spousty nových cviků, prvků, manipulace s náčiním, tak i několik holčiček to dokonce posunulo od září 2024 do závodní složky. Holky, jsme na Vás pyšné a užijte si novou závodní etapu hlavně v pevném zdraví a sportovního nadšení.

Velké díky patří trenérům a holkám ze závodní složky, jmenovitě Ami Vachkové, která se celý rok holkám věnovala a předávala své zkušenosti, Adi Jakubcové a Vanes Kramárové, které byly za poslední měsíc součástí našeho sokolského týmu a moc nám pomohly.

Především velké díky Vám rodičům, kteří jste nám děti svěřili a celém oddílu MG TJ Sokol Pouchov. Přejeme Vám krásné léto, veselé prázdniny a budeme se těšit v září.

(mv)

foto2

XHTML 1.0 , CSS |  © MMII-MMXXIII mk