stránky Tělocvičné jednoty Sokol Pouchov
foto

Přijďte mezi nás do Sokola!

Chystáme nový rozvrh na školní rok 2024/25. Věříme, že si své cvičení vybere každý.

Cvičení Rodičů a dětí, cvičení Předškoláků a sokolské gymnastiky hlásí naplněnou kapacitu, proto již další zájemce v tuto chvíli nepřijímáme. Máte doma ratolest ve věku 2-4 let a máte chuť s ní pravidelně rozvíjet základy pohybové gramotnosti? Pak se přihlaste do cvičení rodičů a dětí - cvičíme každý čtvrtek od 17.00-18.00 hod.. Pro trochu starší 4-6 leté děti nabízíme každé pondělí od 17.00-18.00 hod. cvičení předškoláků či možnost začít chodit do oddílu moderní gymnastiky. Pohybové hry jsou určeny pro školáky z 1.-4. třídy a cvičíme každé pondělí od 18.00-19.00 hod.

Starší školou povinné děti se mohou v naší jednotě rozhodnout pro oddíl softballu či volejbalu.

Pro dospělé – a to nejen pro ženy - nabízíme cvičení Pilates, zdravotní cvičení s prvky jógy, SM systém dr. Smíška pro odstranění bolesti zad, cvičení s využitím velkých míčů a bodystyling.

Jste ještě starší, a hledáte místo, kde si budete moci zacvičit? Dvakrát týdně si můžete protáhnout svá těla při zdravotním cvičení pro seniory a speciálním cvičení pro méně pohyblivé na židlích.

V rámci projektu

Nabídka příspěvku na dětské aktivity
ve kterém lze získat příspěvky na sportovní činnost dětí, nabízíme aktivity ve všech našich oddílech mládeže.

Partneři

podrobnosti o našich partnerech

počítadlo

Dívčí volejbalové týmy mají za sebou další úspěšné turnaje

Zmrzlinový turnaj v Lupenici (18.-19.5.2024)

Do Lupenice jsme letos vypravili dvě družstva do dvou kategorií, U16 a U18. Holky U16 jely potvrdit dobrou formu z konce sezóny a jejich starší spoluhráčky si chtěly vyzkoušet konfrontaci s družstvy, z nichž některá hrála v této sezóně ligové soutěže.

Turnaj se povedl oběma našim družstvům, U16 po vyhrané základní skupině postoupily mezi nejlepší týmy, a jen díky tomu, že v rozhodujícím zápasu prohrály se silným Kladnem, nemohly bojovat o celkové první místo. Nakonec z toho bylo místo páté, což je v konkurenci 24 týmů super výsledek!

Výsledky: cvf.cz/souteze/soutez/?soutez=RK-U16Z-ZM&skupina=rk-u16z-zm-se

U18 byly k možnosti hrát o první místo ještě blíže, postup do finále jim unikl o jediný míč, v zápasu proti Rychnovu si holky vypracovaly dva setboly a proměnit jediný z nich by znamenalo postup do skupiny 1-4. Nepovedlo se, prohra v dlouhém setu 28:30 nakonec znamenala skupinu 5-8 a celkové 6. místo (z 12 týmů).

Výsledky: cvf.cz/souteze/soutez/?soutez=RK-U20Z-ZM&skupina=rk-u20z-zm-b

(mk)

Festivalu barevného minivolejbalu v Dřevěnici (26.5.2024)

Volejbalové Dřevěnice jsou historicky cílem a oslavou volejbalu a přáním všech volejbalistů zažít zdejší turnajovou atmosféru.

V neděli 26.5.2024 byl Dřevěnický Festival minivolejbalu pro pouchovské mladší volejbalistky v modrých i červených zápasech prověrkou jejich hráčských schopností, taktiky i souhry. Nejvíce se dařilo modrým, již zkušeným hráčkám „Pouchovačkám“ Káje, Apolence a Gábině. Celý turnaj s přehledem vyhrávaly. V posledním finálovém zápase s jičínskými děvčaty o pouhý jeden bod přišly o 1.místo. Přesto je potěšila sladká odměna za 2. místo. Druhé modré družstvo „Cácorky“ Eliška G., Eliška M., Adéla a Sára v této sestavě hrály poprvé a teprve ve finále vyhrály 2 zápasy a umístily se na 18. místě z 20 družstev.

Hráčky dvou našich červených družstev hrály velmi pěkný prstový volejbal. Chytrou hrou bojovaly o každý bod. „Pony“ Kačka s Deniskou vybojovaly 4.místo. „Pandy“ Johanka a Terezka narazily na rovnocenné soupeře a umístily se na pěkném 7. místě z 13 družstev.

Během celého turnaje nám přálo slunečné počasí. Dobrá organizace, volejbalové prostředí turnaje a podpora rodičů byla pro všechny pěkným volejbalovým zážitkem.