stránky Tělocvičné jednoty Sokol Pouchov
foto

Přijďte mezi nás do Sokola!

Chystáme nový rozvrh na školní rok 2024/25. Věříme, že si své cvičení vybere každý.

Cvičení Rodičů a dětí, cvičení Předškoláků a sokolské gymnastiky hlásí naplněnou kapacitu, proto již další zájemce v tuto chvíli nepřijímáme. Máte doma ratolest ve věku 2-4 let a máte chuť s ní pravidelně rozvíjet základy pohybové gramotnosti? Pak se přihlaste do cvičení rodičů a dětí - cvičíme každý čtvrtek od 17.00-18.00 hod.. Pro trochu starší 4-6 leté děti nabízíme každé pondělí od 17.00-18.00 hod. cvičení předškoláků či možnost začít chodit do oddílu moderní gymnastiky. Pohybové hry jsou určeny pro školáky z 1.-4. třídy a cvičíme každé pondělí od 18.00-19.00 hod.

Starší školou povinné děti se mohou v naší jednotě rozhodnout pro oddíl softballu či volejbalu.

Pro dospělé – a to nejen pro ženy - nabízíme cvičení Pilates, zdravotní cvičení s prvky jógy, SM systém dr. Smíška pro odstranění bolesti zad, cvičení s využitím velkých míčů a bodystyling.

Jste ještě starší, a hledáte místo, kde si budete moci zacvičit? Dvakrát týdně si můžete protáhnout svá těla při zdravotním cvičení pro seniory a speciálním cvičení pro méně pohyblivé na židlích.


V rámci projektu

Nabídka příspěvku na dětské aktivity
ve kterém lze získat příspěvky na sportovní činnost dětí, nabízíme aktivity ve všech našich oddílech mládeže.


Partneři

podrobnosti o našich partnerech

počítadlo

Oblastní přebor MG Východočeské oblasti

V sobotu 27.4. jsme se rozjely do Žďáru nad Sázavou, kde jsme se zúčastnily nejdůležitějšího závodu jarní sezóny, uskutečněného společně s Oblastí Vysočiny. Děkujeme pořadateli TJ Žďár nad Sázavou - oddíl moderní gymnastiky za vytvoření pohodové atmosféry🌹. Všechny naše holk byly tentokrát naštěstí zdravé a podaly krásné a vyrovnané výkony, radost pohledět 😍.

Kategorii Naděje nejmladší 2015 a ml. jsme měli obsazenu Nikolkou Jedličkovou a Nikolkou Reinberkovou zde závodily poprvé i se švihadlem a ačkoliv byly obě v této kategorii jako 2017 nejmladší, umístily se na skvělém 4. a 5. místě v poli 12 závodnic❤️. Ostřílenější Selinka Güler roč. 2016 vybojovala úžasnou bronzovou medaili za víceboj🥉, za sestavu bez náčiní se umístila 1.🥇😍, za švihadlo 3.🥉. Eliška Hemrlíková podala také moc hezký výkon a skončila na 8.místě😘.

Naděje mladší B zastupovala Adélka Barešová, která se zaslouženě stala přebornicí VČ oblasti ziskem zlaté medaile za víceboj, sestavu bez náčiní a sestavu s libovolným náčiním 🥇🥇🥇, za obruč se umístila druhá 🥈. Ve stejné kategorii závodila i Vaneska Kramárová, která skončila ve víceboji na stříbrném stupínku🥈, ale za obruč získala zlato🥇, libovolné náčiní stříbro 🥈a beznáčku bronz🥉😃.

Amélka Vachková v Nadějích starších A brala stříbrnou medaili za víceboj🥈, za parádní sestavy s míčem a se stuhou získala zlato 🥇🥇, za chybky v obruči a kuželích skončila na stříbrném stupínku🥈🥈. Adinka Jakubcová ve stejně kategorii podala také vyrovnaný výkon s krásným výrazem a umístila se na 4.místě👏. Naše juniorka Hani Helingerová byla v kategorii sama a odváží si tak zlatou medaili🥇😃.

foto 1    foto 3    foto 2

Všechna děvčata se nominovala na Mistrovství republiky a my jim přejeme hodně štěstí, pevné nervy a stálé zdraví🍀🙏😘

(mv)

XHTML 1.0 , CSS |  © MMII-MMXXIII mk