stránky Tělocvičné jednoty Sokol Pouchov
foto

Přijďte mezi nás do Sokola!

Chystáme nový rozvrh na školní rok 2023/24. Věříme, že si své cvičení vybere každý.

Máte doma ratolest ve věku 2-4 let a máte chuť s ní pravidelně rozvíjet základy pohybové gramotnosti? Pak se přihlaste do cvičení rodičů a dětí - cvičíme každý čtvrtek od 17.00-18.00 hod.. Cvičení Rodičů a dětí, cvičení Předškoláků a sokolské gymnastiky hlásí naplněnou kapacitu, proto již další zájemce v tuto chvíli nepřijímáme. Pro trochu starší 4-6 leté děti nabízíme každé pondělí od 17.00-18.00 hod. cvičení předškoláků či možnost začít chodit do oddílu moderní gymnastiky. Pohybové hry jsou určeny pro školáky z 1.-4. třídy a cvičíme každé pondělí od 18.00-19.00 hod.

Starší školou povinné děti se mohou v naší jednotě rozhodnout pro oddíl softballu či volejbalu.

Pro dospělé – a to nejen pro ženy - nabízíme cvičení Pilates, zdravotní cvičení s prvky jógy, SM systém dr. Smíška pro odstranění bolesti zad, cvičení s využitím velkých míčů a bodystyling.

Jste ještě starší, a hledáte místo, kde si budete moci zacvičit? Dvakrát týdně si můžete protáhnout svá těla při zdravotním cvičení pro seniory a speciálním cvičení pro méně pohyblivé na židlích.


V rámci projektu

Nabídka příspěvku na dětské aktivity
ve kterém lze získat příspěvky na sportovní činnost dětí, nabízíme aktivity ve všech našich oddílech mládeže.


Partneři

podrobnosti o našich partnerech

počítadlo

Jarní turnaj nejmladších volejbalistek

Mladší žákyně volejbalového oddílu TJ Sokol Pouchov se v neděli 10.3.2024 zúčastnily Jarního turnaje na Slavii.

Do volejbalového turnaje se zapojila 3 naše družstva:

V oranžovém mini hrály : Anežka K., Johanka K. a Matylda J. Hrály s přehledem, zkušeně, chytře a téměř bez chyb. 2. místo je krásný výsledek, který si po zásluze vybojovaly. Ve finále jim uniklo 1. místo o pouhý 1 bod.

V modrém mini hrály : Eliška K., Klára L., doplňovaly je mladší Káťa H., Terezka P., a Deniska T. V základní skupině se sehrávaly a 2 zápasy hrály nerozhodně 1 : 1. Ve finále již dokázaly vyhrát 1 zápas. Z 16 družstev se umístily na 15. místě.

V šestkovém volejbalu naše hráčky hrály poprvé a nastoupily v sestavě: Eliška G., Kája J., Eliška M., Adéla N., Sára O., Apolena P., Gábina R., Majda V. Nastoupily proti zkušenějším a sehranějším hráčkám. První zápasy byly pro ně příležitostí poznat, jak se mají zapojit do hry, hrát kolektivně a bránit se útokům protihráček. Postupně zdokonalovaly svoje herní dovednosti a získávaly svojí bojovností body. Ve finále je vítězné zápasy posunuly na pěkné 5. místo ze 7 družstev.

Všem hráčkám děkujeme za reprezentaci a věříme, že v dalších turnajích budou bojovat o ještě lepší umístění.

(dč)

Odkaz na fotky: rajce.idnes.cz/volejbal-pouchov/album/jarni-turnaj-na-slavii

XHTML 1.0 , CSS |  © MMII-MMXXIII mk