stránky Tělocvičné jednoty Sokol Pouchov
foto

Přijďte mezi nás do Sokola!

Chystáme nový rozvrh na školní rok 2023/24. Věříme, že si své cvičení vybere každý.

Máte doma ratolest ve věku 2-4 let a máte chuť s ní pravidelně rozvíjet základy pohybové gramotnosti? Pak se přihlaste do cvičení rodičů a dětí - cvičíme každý čtvrtek od 17.00-18.00 hod.. Cvičení Rodičů a dětí, cvičení Předškoláků a sokolské gymnastiky hlásí naplněnou kapacitu, proto již další zájemce v tuto chvíli nepřijímáme. Pro trochu starší 4-6 leté děti nabízíme každé pondělí od 17.00-18.00 hod. cvičení předškoláků či možnost začít chodit do oddílu moderní gymnastiky. Pohybové hry jsou určeny pro školáky z 1.-4. třídy a cvičíme každé pondělí od 18.00-19.00 hod.

Starší školou povinné děti se mohou v naší jednotě rozhodnout pro oddíl softballu či volejbalu.

Pro dospělé – a to nejen pro ženy - nabízíme cvičení Pilates, zdravotní cvičení s prvky jógy, SM systém dr. Smíška pro odstranění bolesti zad, cvičení s využitím velkých míčů a bodystyling.

Jste ještě starší, a hledáte místo, kde si budete moci zacvičit? Dvakrát týdně si můžete protáhnout svá těla při zdravotním cvičení pro seniory a speciálním cvičení pro méně pohyblivé na židlích.


V rámci projektu

Nabídka příspěvku na dětské aktivity
ve kterém lze získat příspěvky na sportovní činnost dětí, nabízíme aktivity ve všech našich oddílech mládeže.


Partneři

podrobnosti o našich partnerech

počítadlo

Valentýnský turnaj 2024 a další volejbalové zprávy ...

V sobotu 10.2.2024 jsme pořádali v hale na Pouchově letos již 20.ročník Valentýnského turnaje. Zúčastnilo se 8 družstev v modrém minivolejbalu dívek. Hrálo se ve 2 základních a 2 finálových skupinách.

1. místo po zásluze obsadilo družstvo Pouchov „A“. Hráčky Kája, Eliška M., Apolenka, Ráďa, Majda svou bojovností a již i zkušeností zvítězily v základní skupině. Dramatické bylo utkání s Chlumcem „A“. Tento zápas vyhrály na míče 28:21. Ve finálové skupině už se soupeřkami všechny zápasy s přehledem vyhrály.

V našem druhém družstvu „B“, hrály Eliška G., Eliška K., Klára a Ema. V prvních setech váhaly a sehrávaly se. Herní chyby je posunuly na 3.místo v základní skupině. Ve finále se jejich hra zlepšila a vybojovaly celkové 6.místo.

Všem děvčatům děkujeme za obětavost a doufáme, že zkušenosti z tohoto turnaje zúročí v dalších utkáních.

(dč)

Odkaz na fotky: rajce.idnes.cz/volejbal-pouchov/album/valentynsky-turnaj-10-2-2024

Krajský přebor kadetek - U18

Hodně napilno měly o tomto víkendu naše kadetky. V sobotu hrály doma proti Dvoru Králové a v neděli cestovaly do Náchoda.

Vzhledem k tomu, že oba naši soupeři se nacházeli v tabulce pod námi, byly naše holky v obou dvojutkáních favoritkami. V prvním sobotním utkání toto potvrdily, no v tom druhém si nechaly soupeřky ze Dvora ve čtvrtém setu zbytečně odskočit až na 12:19, ztrátu sice stáhly, v koncovce byl ale šťastnější soupeř a o tie-breaku se ani nemá cenu moc rozepisovat. Předvedli jsme asi nejhorší "chvíli" v této sezóně a výsledkem byla porážka 2:3.

Nedělní soupeřky z Náchoda nehrály špatně, no byly v průměru mladší než my, této výhody jsme dokonale využili a odvezli jsme si vítězství 2x 3:1.

Průběžná tabulka: Krajský přebor U18

Okresní přebor kadetek - U16/U18

Do nedalekých Nechanic cestovalo v neděli družstvo složené z žákyň a kadetek, aby odehrálo 3. kolo soutěže proti domácím dvěma týmům a hráčkám z Třebechovic. Holky v soutěži sbírají teprve své první zkušenosti z šestkového volejbalu, proto nás nemusí mrzet dvě porážky (z toho jedna v tie-breaku), těšit nás může jedno vítězství a odhodlání zlepšit se do příštího turnaje.

tým U18

Průběžná tabulka: Okresní přebor U18

Krajský přebor starších žákyň U16

Na nedělní 2. kolo skupiny o 9. místo ve Dvoře Králové jsme cestovali s jediným cílem - vyhrát všechny zápasy a potvrdit tak výsledek kola prvního. Podařilo se - čtyři vítězství ve čtyřech zápasech a dobré naladění na pokračování Českého poháru, které nás čeká již tento týden.

Odkaz na fotky: rajce.idnes.cz/volejbal-pouchov/starsi-zakyne-kp-ve-dvore-kralove

Výsledky: II. turnaj KPU16 - skupina o 9.místo

XHTML 1.0 , CSS |  © MMII-MMXXIII mk