stránky Tělocvičné jednoty Sokol Pouchov

V rámci projektu

Nabídka příspěvku na dětské aktivity
ve kterém lze získat příspěvky na sportovní činnost dětí nabízíme aktivity ve všech našich oddílech mládeže.


Přijďte mezi nás do Sokola!

Chystáme nový rozvrh na školní rok 2023/24. Věříme, že si své cvičení vybere každý.

Máte doma ratolest ve věku 2-4 let a máte chuť s ní pravidelně rozvíjet základy pohybové gramotnosti? Pak se přihlaste do cvičení rodičů a dětí - cvičíme každý čtvrtek od 17.00-18.00 hod.. Cvičení Rodičů a dětí, cvičení Předškoláků a sokolské gymnastiky hlásí naplněnou kapacitu, proto již další zájemce v tuto chvíli nepřijímáme. Pro trochu starší 4-6 leté děti nabízíme každé pondělí od 17.00-18.00 hod. cvičení předškoláků či možnost začít chodit do oddílu moderní gymnastiky. Pohybové hry jsou určeny pro školáky z 1.-4. třídy a cvičíme každé pondělí od 18.00-19.00 hod.

Starší školou povinné děti se mohou v naší jednotě rozhodnout pro oddíl softballu či volejbalu.

Pro dospělé – a to nejen pro ženy - nabízíme cvičení Pilates, zdravotní cvičení s prvky jógy, SM systém dr. Smíška pro odstranění bolesti zad, cvičení s využitím velkých míčů a bodystyling.

Jste ještě starší, a hledáte místo, kde si budete moci zacvičit? Dvakrát týdně si můžete protáhnout svá těla při zdravotním cvičení pro seniory a speciálním cvičení pro méně pohyblivé na židlích.


Partneři

podrobnosti o našich partnerech

počítadlo

Český pohár dívek U16 zahájen

Až do dalekých Lázní Bohdaneč jsme museli cestovat, abychom v tamní krásné hale odehráli první - kvalifikační - kolo Českého poháru U16.

Sobota První zápas - Sokol Předklášteří. Nervozita z nové soutěže, nového prostředí, nového soupeře. Vedli jsme 17:10 v prvním setu. Prohráli jsme 19:25. Panika, beznaděj, chabý výkon. Ve druhém setu jsme se nedokázali oklepat a prohráváme v zápase, ve kterém jsme si byli největším soupeřem sami.

Druhý zápas - Vansdorf. Trochu jsme se uklidnili, šel nám servis, soupeřkám nešel příjem, a my vyhráváme první zápas na turnaji.

Zápas č.3 - Kolín. Soupeř, na kterého bychom museli podat nejlepší výkon - a na tomto turnaji to bylo nesplnitelné přání. Alespoň nám smečařka soupeře ukázala, jak se smečuje. U nás se tomu blíží jediná Rózy. Musíme přidat. Všichni.

Neděle Ranní probuzení - Pardubice. Soupeřky jsou ve všem lepší. Namazaly si nás k snídani na chleba (nakonec vyhrávají celý turnaj a postupují mezi nejlepších sedm týmů východní části). Alespoň víme, jak se to dá také hrát.

Poslední zápas turnaje - Dolní Újezd. Zápas, ve kterém se rozhoduje, zda bude celkový výsledek "dobrý", nebo "dostatečný". První set zvládáme. Ve druhém nám ale musí pomoct soupeřky. Ale nakonec dobrý.

V příštím kole Břeclav, Nový Jičín, Znojmo, Jičín, VoCe a Letohrad. Musíme přidat. Všichni.

(mk)

Odkaz na fotky: rajce.idnes.cz/volejbal-pouchov/cesky_pohar_U16_Lazne_Bohdanec

Výsledky: soutez=CP-U16Z&skupina=cp-u16z-v1c

XHTML 1.0 , CSS |  © MMII-MMXXIII mk