Volejbalová sezóna mládeže se naplno rozjela

Minulý a tento víkend byl plný volejbalových soutěží mládeže - krajský přebor rozehrály kadetky, minižákyně hrály v Hronově, okresní přebor rozehrály starší žákyně a festivalu v barevném minivolejbalu se zúčastnily i ty nejmenší.

Jak už to bývá, výsledky byl střídavé, důležitější ale je, že ani na jedné akci naše holky neudělaly ostudu. Všude ukázaly, že už něco umí, a v dalších kolech krajských a okresních soutěží se budou snažit své výkony ještě vylepšit.

Zpráva o nedělním turnaji barevného minivolejbalu:

• Oranžové družstvo : hráčky Kačka, Terezka už se zkušenostmi z loňských turnajů a nové hráčky Anežka a Ema se střídaly ve hře a vybojovaly 3.místo.
  • Červené družstvo : nové hráčky Eliška, Klára, Sára a Majda byly na turnaji poprvé. Po jedné výhře a 2 těsných prohrách skončily na 5.místě.
  • Modré družstvo A : hráčky Kája, Kája, Gabča, Verča nastoupily s bojovným pokřikem a odhodláním o nejlepší umístění. Podařily se jim 3 výhry a 2 prohry a obsadily krásné 3.místo.
  • Modré družstvo B : Sofie, Diana, Lucka a Bětka - byly na podobném turnaji poprvé. Získávaly body dobrým servisem. Po 2 výhrách a 3 prohrách se umístily na 4.místě.

Všechny hráčky hrály obětavě a sbíraly cenné zkušenosti do dalších zápasů. Myslím si, že to byl celkem úspěch. (dč)

Nejbližší program čeká modré minivolejbalistky - už ve čtvrtek 13.10. hrají okresní přebor v hale TJ Slavia.
Víkend 15.-16.10. si od volejbalu odpočineme, přihlášené hráčky poběží v sobotu 15.10. Sokolskou štafetu.
O další sobotě 22.10. budou hrát červené minivolejbalistky okresní přebor v Nechanicích.

Odkaz na fotky: Fotky z víkendu ZDE

Výsledky: Tabulka Krajského přeboru kadetek